8.6 C
Slovakia
štvrtok, 22 februára, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyNovinky zo slovenskej populárnej hudby

Novinky zo slovenskej populárnej hudby

mood-3Zoči Voči predstavili nový videoklip plný kontroverzie, Michaella si užíva leto aj v najnovšom singli Summer Mood a speváčka Brigita si konečne splnil svoj dlhoročný sen o debutovom albume.

Nitrianska skupina Zoči Voči pridá už túto nedeľu do svojej zbierky videoklipov ďalší kúsok a tentoraz nie hocijaký. Chystajú sa zverejniť kontroverzný videoklip,  plný…. V najnovšom videoklipe k piesni Láska – Nenávisť, ktorá sa nachádza na poslednom radovom albume Milovaní – Nenávidení, budeme svedkami mnohých pikantných scén.

Zoči Voči – Láska, Nenávisť


 

Speváčka Michaella si užíva leto. Vo svojom aktuálnom singli Summer Mood sa teší z každej maličkosti a rovnakou mincou „platí“ i v novom klipe. Hoci ho pôvodne neplánovala, nakoniec si natáčanie užila so všetkým, čo k tomu patrí, lebo popri scenári a účinkovaní v ňom si ho sama zabezpečovala aj producentsky. Michaella priznala, že klip k Summer Mood v jej plánoch nefiguroval, ale v poslednej dobe sa často rozhoduje spontánne, zo dňa na deň. Na pľaci sa nestretli prvýkrát, pretože práve tento talentovaný a kreatívny kameraman jej pripravil vizitku na festival Discovery vo Varne, kde s piesňou STOP získala Cenu partnerských rádií a ocenenie Najlepšie spracované aranžmány.

Michaella – Summer Mood

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=vX8_0TsV4y0′]


 

Speváčka Brigita, ktorá sa na hudobnej scéne pohybuje už od roku 2001, si konečne splnila svoj sen. Hoci pod vedením Henryho Tótha album nahrala už pred desiatimi rokmi, ten nikdy oficiálne nevyšiel a tak sa až teraz teší zo svojho debutového diela. Nazvala ho Brigita B.

Brigita – Voľná


 

Nový album speváčky Brigity sa nahrával ešte začiatkom minulého roka, no potom sa práce na ňom na niekoľko mesiacov zastavili. Odštartovali sa až tento rok. Po piatich mesiacoch a po masteringu a mixáži v New Yorku dostal album finálnu podobu.  Album Brigita B, prvý oficiálny v diskografii speváčky, obsahuje dvanásť skladieb.

spot_img
spot_img
spot_img