8.6 C
Slovakia
streda, 21 februára, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyNovinky zo slovenskej populárnej hudby

Novinky zo slovenskej populárnej hudby

Knechtova_10_1Mafia Corner šokuje personálnymi zmenami, ale aj spoluprácou s Petrom Lipom, Katarína Knechtová vyráža na koncertné turné s Cigánskymi Diablami a na Slovensko prichádza medzinárodne uznávaný producent hľadať nový boyband.

Mafia Corner dokázala vždy prekvapiť, či už hosťami v skladbách, štýlmi alebo spôsobom komunikácie a výnimkou nebol ani posledný polrok. Najskôr „zaujala“ totálnou nečinnosťou a do toho, po singli s Jarom Smejkalom, prišla ako blesk z jasného neba informácia o personálnej zmene, pretože Randy, ako spoluzakladateľ tohto projektu, nie je, pre pracovnú vyťaženosť, viac súčasťou producentského dua. Hoci by to mohlo vyzerať ako vybavovanie si účtov, Toy Boy uvádza všetko na pravú mieru a akúkoľvek vojnu odmieta. Napriek tejto rošáde sa Mafia Corner nezastavila a pripravuje kopec nových vecí. Prvou z nich je spolupráca s Petrom Lipom. Keď sa doteraz Mafiu nepodarilo zaradiť do žiadnej škatuľky, po tomto songu to budú mať všetci akademici ešte ťažšie. Dá sa však predpokladať, že mnohí z nich sa za každú cenu pokúsia nájsť odpoveď, prečo sa prvý muž slovenského džezu rozhodol spojiť s „kolotočármi“.

Mafia Corner & Peter Lipa – Chutné dievčatá


 

Slovensko zažije jedinečnú fúziu hudobných žánrov! Už 12. októbra štartuje spoločné turné speváčky Kataríny Knechtovej a svetovo uznávaného orchestra v kategórii etno a worldmusic, Cigánskych Diablov. 12-členné hudobné zoskupenie Katarína Knechtová & Cigánski Diabli sa s originálnou hudobnou šou predstaví v 14-tich slovenských mestách. Nenechajte si ujsť jedinečný hudobný zážitok na turné od Bratislavy až po Humenné!

Katarína Knechtová – Isabel


 

Prichádza medzinárodná hudobná senzácia!  Spevácky projekt, aký nemá v našich končinách obdobu! Dvojica celosvetovo uznávaných, renomovaných producentov hľadá nový boyband pre svetový trh. Jeho členov chce nájsť na Slovensku a v Čechách. Talenty si príde vybrať osobne. Slovenskéčeské spevácke talenty by mali zbystriť pozornosť. Už v septembri totiž vypukne megaprojekt svetových rozmerov pod taktovkou zahraničných hudobných kapacít! Britskí hudobní TOP producenti Denis Ingoldsby a Andrew Murray hľadajú nový boyband pre svetový trh. Jeho členov sa rozhodli nájsť práve na Slovensku a v Čechách.

spot_img
spot_img
spot_img