8.6 C
Slovakia
piatok, 24 mája, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyNovinky zo slovenskej populárnej hudby
spot_img

Novinky zo slovenskej populárnej hudby

2586375_tina-73730Tomáš Bezdeda predstavil novú vianočnú pesničku aj s podmanivým videoklipom, Igor Kmeťo mladší zase odprezentoval svoj funky videoklip a Tina ukázala, že jej nerobí problém aj akustické aranžovanie.

Slovenský spevák Tomáš Bezdeda predstavuje svoj exkluzívny vianočný videoklip s názvom Vianočný sen. Samotná realizácia nebola jednoduchá, no nakoniec všetko vyšlo, ako malo a klip je na svete. Videoklip sa nesie v tradičnom vianočnom duchu. Zámerom bolo navodenie pokojnej vianočnej atmosféry v kruhu rodiny. Vžiť sa do predvianočnej atmosféry bolo celkom komplikované, keďže už dve zimy boli bez snehu a vyzerá to tak, že ani tento rok nezažijeme biele Vianoce. Natáčanie prebiehalo v dvoch fázach. Jedna časť sa natáčala v interiéri, kde Tomáš spolu s jeho kapelou hrajú v zasneženom zátiší. Druhá časť bola točená v exteriéri, za pomoci drona. Aj keď sa niektorí členovia obávali, že skončí niekomu na hlave, všetko dopadlo bez ujmy na zdraví.

Tomáš Bezdeda – Vianočný čas


 

Má na konte milióny vzhliadnutí svojich videoklipov, niekoľko úspešných hitov a nejednu exkluzívnu hudobnú spoluprácu. Už o pár dní oslávi svoj dvanásty rok na scéne. Pri tej príležitosti predstaví dlhoočakávaný debutový sólový album. Svoj doposiaľ najprelomovejší rok víta Igor Kmeťo ml. novým videoklipom „Ja som funky“Na prelome starého a nového roka Igor predstavuje singlovú novinku s videoklipom „Ja som funky, ktorá je prvou predzvesťou rovnomenného avízovaného albumu.

Igor Kmeťo – Ja som funky


 

Bezprostredne pred Vianocami im prináša ďalšie prekvapenie v podobe nového albumu „UNPLUGGED CD | 2004-2014“, ktorý je dôkazom toho, že ambientný akustický zvuk Tinu baví a pristane jej… 

 Tina – Ďakujem


 

Rok 2014 sa pre slovenskú R´n´B divu Tinu niesol v duchu dvoch elementov – rodiny a akustických projektov. Zlatá Slávica nečakane potešila svojich fanúšikov hneď dvakrát – prvé prekvapenie prišlo na jeseň, keď sa vydala v tichosti a s minimálnou propagáciou na akustické turné.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img