8.6 C
Slovakia
nedeľa, 21 júla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyNovinky zo zahraničiaWye Oak zverejnili novú skladbu z ich posledného koncertu
spot_img

Wye Oak zverejnili novú skladbu z ich posledného koncertu

Posledný koncert pred prerušením turné Wye Oak – 28. februára Duke’s Baldwin Auditorium

Americká indie folk rocková kapela Wye Oak fanúšikom aspoň sčasti vynahradila v predstihu zrušené koncertné turné, ktoré sa malo odohrať v júli. Potešila ich novým singlom Fortune.

Štyri vypredané koncerty v Los Angeles, San Francisco, Portland a Seattle museli pre zákaz zhromažďovať sa na veľkých podujatiach zrušiť. Aspoň ako takú náplasť prináša záznam z posledného koncertu Wye Oak pred týmto zrušením, z mestečka Durham, v štáte Severná Karolína. Na tomto vystúpení premiérovali aj nový singel Fortune a to v sprievode kapely.

 „Keď sa na to pozeráme spätne, tak sme si vtedy nevedeli predstaviť, že to bude náš posledný koncert na veľmi dlhú dobu. Išlo ešte len o druhé vystúpenie z nášho tour a cítili sme, že to bude naozaj dobrým zážitkom. Hranie s Adamom, Aronom a Prinsonom bolo pre nás potešením. Sme nesmierne hrdý, že nás naša hudba robí tak šťastným a že máme malý suvenír na náš spoločne strávený čas,“ zverilo sa duo Andy Stack a Jenn Wasner.

Čo sa týka nových termínov koncertov, tie sú stále v nedohľadne. Kapela sa už teraz na svojich fanúšikov teší a vyzýva ich k tomu, aby umelcov v tomto neľahkom čase podporili prostredníctvom lokálnej komunity North Star Durham.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img