8.6 C
Slovakia
sobota, 15 júna, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyPalicavonzvreca vyťahuje producentov z Kolumbie, Japonska a Slovenska
spot_img

Palicavonzvreca vyťahuje producentov z Kolumbie, Japonska a Slovenska

0107pvc

Obľúbená značka, medzinárodná účasť so zastúpením troch rôznych kontinentov a jedna očakávaná premiéra. Bratislavský Subclub prinesie v rámci edície PALICAVONZVRECA kolumbijskú producentku Adrianu Lopez, japonského elektronického mága Takaaki Itoha a rezidentnú dvojicu Toky & Loktibrada. Klubové techno na najvyššej úrovni sa uskutoční tento piatok (01.07) v Subclubee.

Do Subclubu po prvýkrát zavíta kolumbijská producentka, ktorá momentálne žije a pôsobí v Barcelone, Adriana Lopez. Jej nekompromisný prístup k technu ju učinil za jednu z najväčších hviezd latinskoamerickej elektronickej scény. Všetku tvorivú energiu sústredí na obsedantný rytmus plný energie, do ktorého však nezabúda dávať ani náznaky melódií. Už pätnásť rokov brázdi európske kluby, kde prezentuje svoje čisté – nekomplikované – priamočiare sety. Adriana Lopez je aj majiteľkou vlastného labelu GreyReportMusic, na ktorom vyšlo už niekoľko vinylov, medzi nimi aj jej kooperačné LP s Japoncom Takaaki Itohom, ktorý je zároveň druhým hosťom piatkového večera.

Adriana Lopez – Gone

Takaaki prichádza do Európy na trojtýždňové turné, počas ktorého vystúpi aj v legendárnom berlínskom Tresore. Melodické pasáže obohacujú temný zvuk Takaakiho setov a vytvárajú hypnotický minimalizmus, ktorého sa nebudete vedieť nabažiť. Program uzatvárajú rezidenti klubu Toky & Loktibrada.

Takaaki Itoh – Error Polynomial

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img