8.6 C
Slovakia
štvrtok, 18 júla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyPanTau zverejňuje prierez jeho tvorbou a upozorňuje na chystané EP
spot_img

PanTau zverejňuje prierez jeho tvorbou a upozorňuje na chystané EP

74550_103357006404124_264143_n

Oldschoolový raper PanTau z bratislavskej formácie Rendezska~SK pôsobí na scéne už takmer 20 rokov. Po dlhšej odmlke jeho skupiny, ale aj jeho samotného dáva dokopy svoje obľúbené slohy, s ktorými počas rokov 2006 – 2013 prispel do rôznych trekov.

Počin sa volá EgoTrip MXTP a väčšina songov z neho pochádza z troch nosičov Rendezska~SK, no nájde sa tam aj niekoľko sóloviek, či hosťovačiek. Dokopy vybral až 22 skladiel, medzi nimi aj „Je to inak“ft. Moe (AMO), „Jak ho prežijem“ ft. ZetUZetA, či „Držím ti miesto“. Beaty mu robili Deryck,Masif, Mugis, aj Slavoj. Tridsať minútovú nahrávku spolu so skrečmi a prechodmi do jednej stopy sformoval DJ Veritas.

Rendezska – Miesto ti držím

Sám Michal PanTau Brečany k tomu povedal: „Je to taký výlet do môjho ja, ktorý zároveň zachytáva moju tvorbu počas siedmych rokov. Chcem sa ním pripomenúť a  jedným dychom dodať, že chystám EP.“. Pilotný singel s názvom „Sociálna sonda“ by mali zverejniť každú chvíľu. Je známe, že sa na ňom podieľal aj nitriansky Kaidžas a riešia sa tam spoločenské a politické témy. Hudbou na nové EP prispeli Lkama, Karaoke Tundra, Majstro z Gramo Rokkaz, ako aj talentovaný a osvedčený Palio.  Vydanie je naplánované na tento rok. Ak všetko pôjde podľa plánov, vyjde už v lete. Nie je tajomtvom, že aj samotná skupina RSK chystá v poradí už štvrtý štúdiový album.

PanTau (Rendezska.SK) & Dj Veritas – EgoTrip MXTP 2006 – 2013

 

MP3 SŤAHUJ:

EgoTrip MXTP 2006 – 2013

 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img