8.6 C
Slovakia
sobota, 22 júna, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyPiatok trinásteho nebude nešťastný, ale divoký - prichádza žúrka Balkan Bashavel
spot_img

Piatok trinásteho nebude nešťastný, ale divoký – prichádza žúrka Balkan Bashavel

bashavel2_13_WEBFebruárový piatok trinásteho bude šťastný deň! Do Bratislavy sa vtedy vráti divoký Balkan Bashavel – legendárna žúrka pod taktovkou DJského dua MALALATA. Celonočné balkánske šantenie sa tradične odohrá vo Véčku pod záštitou Capo di Tutti Party. Tancovať sa opäť bude v klube aj pred ním. No niečím toto vydanie predsa len špeciálne bude – spolu s MALALATA sa predstaví nielen česká kapela, ale aj známi DJs z Belgicka.

Balkánske rytmy, cigánska muzika, žhavá cumbia a hravé reggae na jednom mieste v jeden večer. To je Balkan Bashavel z produkcie MALALATA – DJského dua, ktoré pôsobí na scéne už 8 rokov. Revírom jeho vychytených akcií je predovšetkým stredná Európa, no predstavilo sa už aj za veľkou mlákou a taktiež na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar Band, Mahala Rai Banda, Fanfare Ciocarlia či N.O.H.A.

Malalata – live Grape 2014


 

Špeciálnym hosťom februárového Balkan Bashavelu bude Lazarus Soundsystem z belgických Antverp, DJské duo známe na medzinárodnej Balkan beats scéne najmä vďaka svojim bláznivým mash-upom. Živý koncert odohrá česká kapela The Love Songs Orchestra.

The Love Songs Orchestra – live on street 2014


 

Nebude chýbať ani domáci DJ Lenin Krevic. V rámci tanečného workshopu sa s vami bude po parkete naháňat Fero Morong z Tanečného domu. Hlad zaženú balkánske špeciality a veselú náladu podporia momentky z fotokútika.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img