8.6 C
Slovakia
nedeľa, 21 júla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyPo Vladimírovi Mišíkovi, prichádza do Bratislavy oslavovať aj Karel Plíhal
spot_img

Po Vladimírovi Mišíkovi, prichádza do Bratislavy oslavovať aj Karel Plíhal

untitledČeský folkový a jazzový gitarista, spevák, skladateľ, textár, hudobný režisér a aranžér Karel Plíhal patrí medzi významné osobnosti českej hudobnej scény.

Priaznivci folkovej hudby si už 6. októbra v bratislavskom V – klube môžu vychutnať koncert viacnásobne ocenenej folkovej legendy. Karel Plíhal si pre slovenské publikum pripravil hudobnú lahôdku v podobe koncertu s najlepšími skladbami za 30 rokov. Výber skladieb folková legenda dôkladne zvažuje, aby Slováci zažili výnimočný večer.

Na koncertoch vystupuje oceňovaná folková legenda Karel Plíhal ako spevák, šansoniér a zabávač v jednej osobe. Diváci sa môžu tešiť na koncert plný melodickej hudby s hravou poéziou o medziľudských vzťahoch, slušnosti, či láske.

Karel Plíhal – Ráda se miluje


 

O tom, že českej folkovej legende nechýba zmysel pre humor niet pochýb, ako sám tvrdí, diváci sa môžu počas koncertu tešiť na prestávku.

Karel Plíhal –  Kde jsou


 

Koncert Karla Plíhala si nenechajte ujsť 6. októbra 2014 vo V – Klube na Námestí SNP v Bratislave. Vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal a v predajni Dr.Horák na Medenej ulici 19 v Bratislave.

(TS – Propaganda House – redakčne skrátené)

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img