8.6 C
Slovakia
utorok, 3 októbra, 2023
spot_img
ÚvodNovinkyPostavenie žien v hudobnom priemysle ukáže Women in Music

Postavenie žien v hudobnom priemysle ukáže Women in Music

Dnes večer sa v londýnskej City Hall uskutoční zaujímavá konferencia. Pod názvom Women in Music sa bude diskutovať o postavení žien v hudobnom priemysle a ich úlohách.

Vzťahy medzi mužmi a ženami nie sú dodnes profesionálne vyjasnené a stanovené. Nedávno na to poukázal škandál okolo zneužívania vysoko postavených mužov v Hollywoode. Ako je na tom hudobný biznis? Ženy sa v ňom musia neustále obracať a dokazovať o svojich schopnostiach. Hviezdy prvej veľkosti si dokážu presadiť rovnosť v honorároch, no čo tie menej známe, alebo začínajúce speváčky a hudobníčky? A ako sa štúdiá správajú k tomu, že čoraz viac žien chce vykonávať profesie producent, zvukový inžinier, zvukový technik?

Ďalšou zo zaujímavých tém bude postavenie žien v riadiacom procese vo veľkých aj menších vydavateľstvách. Tieto témy budú rezonovať v Londýne, kde sa už dnes večer uskutoční zaujímavá panelová diskusia Women In Music. Zúčastnia sa jej desiatky odborníčiek na danú tému.

Jednou z kľúčových rečníčiek bude Melanie C, ktorá bola v kapele Spice Girls v čase spustenia revolúcie ženských zoskupení, tou druhou bude Paulette Long – významná biznis konzultantka.

spot_img

Tento projekt z verejných zdrojov podporil:

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

V našom snažení nás podporujú:

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img