8.6 C
Slovakia
piatok, 1 marca, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyPredkapelou bratislavského koncertu Bonoba bude Falgrapp

Predkapelou bratislavského koncertu Bonoba bude Falgrapp

fallgrappDomácim hosťom na augustovom koncerte britského elektronického mága Bonoba bude slovenský hudobný projekt Fallgrapp. Bonobo si ho vybral z širšej ponuky slovenských a českých hudobných zoskupení. Dlho očakávané vystúpenie britského umelca Simona Greena, známejšieho pod menom Bonobo, sa uskutoční 13. augusta v bratislavskej Aegon Aréne Národného tenisového centra (NTC).

Fallgrapp je projekt okolo muzikanta Jureša Lišku, ktorý vystupuje momentálne v osemčelnnom zložení. Na koncertoch spája elektroniku s husľovým triom, vokálmi, bicími a gitarou. Fallgrapp je momentálne jednou z najvychytenejších domácich formácií na poli elektronickej a nezávislej hudby a určite sa bude snažiť pred svojím obľúbeným Bonobom ukázať to najlepšie.

Falgrapp – I.N.A.


Bonobo, aktuálny kráľ downtempa a triphopu, vystúpi v Bratislave so speváčkou Szjerdenne a kompletnou kapelou v rámci turné k aktuálnemu albumu The North Borders. Bonobo patrí k tým málo umelcom, ktorých koncerty sú v posledných rokoch po celej Európe pravidelne do posledného miesta vypredané. Bonobo-mániu spustila okrem iného Simonova spolupráca so speváčkami ako Bajka, Andreya Triana či Erykah Badu, ale hlavne jeho cit pre tú správnu kombináciu triphopu a jazzu s tou najfajnovejšou elektronikou.

Bonobo – Cirrus


 
Predpredajové lístky na koncert Bonoba a Fallgrapp sú k dispozícii na stránke orepole. v cene 25 eur, na mieste bude vstupné 30 eur. K dispozícii sú aj VIP lístky, ktorých majitelia budú mať rezerované sedenie v lóžach s výborným výhľadom na pódium a prístup do salóniku s občerstvením.

spot_img
spot_img
spot_img