8.6 C
Slovakia
štvrtok, 30 marca, 2023
spot_img
ÚvodNovinkyPredkapelou bratislavského koncertu Bonoba bude Falgrapp

Predkapelou bratislavského koncertu Bonoba bude Falgrapp

spot_img

fallgrappDomácim hosťom na augustovom koncerte britského elektronického mága Bonoba bude slovenský hudobný projekt Fallgrapp. Bonobo si ho vybral z širšej ponuky slovenských a českých hudobných zoskupení. Dlho očakávané vystúpenie britského umelca Simona Greena, známejšieho pod menom Bonobo, sa uskutoční 13. augusta v bratislavskej Aegon Aréne Národného tenisového centra (NTC).

Fallgrapp je projekt okolo muzikanta Jureša Lišku, ktorý vystupuje momentálne v osemčelnnom zložení. Na koncertoch spája elektroniku s husľovým triom, vokálmi, bicími a gitarou. Fallgrapp je momentálne jednou z najvychytenejších domácich formácií na poli elektronickej a nezávislej hudby a určite sa bude snažiť pred svojím obľúbeným Bonobom ukázať to najlepšie.

Falgrapp – I.N.A.


Bonobo, aktuálny kráľ downtempa a triphopu, vystúpi v Bratislave so speváčkou Szjerdenne a kompletnou kapelou v rámci turné k aktuálnemu albumu The North Borders. Bonobo patrí k tým málo umelcom, ktorých koncerty sú v posledných rokoch po celej Európe pravidelne do posledného miesta vypredané. Bonobo-mániu spustila okrem iného Simonova spolupráca so speváčkami ako Bajka, Andreya Triana či Erykah Badu, ale hlavne jeho cit pre tú správnu kombináciu triphopu a jazzu s tou najfajnovejšou elektronikou.

Bonobo – Cirrus


 
Predpredajové lístky na koncert Bonoba a Fallgrapp sú k dispozícii na stránke orepole. v cene 25 eur, na mieste bude vstupné 30 eur. K dispozícii sú aj VIP lístky, ktorých majitelia budú mať rezerované sedenie v lóžach s výborným výhľadom na pódium a prístup do salóniku s občerstvením.

spot_img
spot_img

Podcasty podporuje Fond na podporu umenia

spot_img

Podcasty podporuje Hudobný fond

spot_img
spot_img