8.6 C
Slovakia
piatok, 24 mája, 2024
spot_img
ÚvodNovinkySlnko Records pripravuje pred Vianocami vlastnú párty
spot_img

Slnko Records pripravuje pred Vianocami vlastnú párty

uputavka Slnko Spirit_stvorecO Slnku Records niekto vtipne povedal, že vydáva najviac slovenskej hudby na svete. Minimálne v druhej polovici roka to platí s plnou vážnosťou.

Od začiatku septembra totiž pod značkou Slnko Records vydalo albumy celkove desať interpretov vrátane Jany Kirschner, Korben Dallas, Zlokot a ďalších. Úspešný rok sa vydavateľstvo rozhodlo zakončiť najlepším možným spôsobom: organizáciou vlastnej klubovej festivalovej párty s názvom Slnko Spirit. Akcia sa uskutoční 18. decembra v Nu Spirit klube v Bratislave.

Slnko Spirit ponúkne vystúpenie siedmich kapiel a štyroch dj-ov, pričom dve skupiny priamo na mieste pokrstia svoje tohtoročné albumy. Na dvoch pódiách v bratislavskom Nu Spirite sa postupne predstaví Hviezda, Zuzana Homolová, Talent Transport, Zlokot, DJ Peter Bálik, Bad Karma Boy, Živé Kvety, Katarzia, Tomáš Sloboda, Magálová a Biba.

Živé Kvety – Bratislava II


Okrem živých hraní bude pre návštevníkov k dispozícii aj Slnko butik s CD a LP z poslednej sezóny, aj z predchádzajúcich rokov za zvýhodnenú cenu. Kapely si prinesú svoje tričká, plagáty a merchandising a bude sa podpisovať a fotiť pred špeciálnou Slnko stenou.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img