8.6 C
Slovakia
streda, 19 júna, 2024
spot_img
ÚvodNovinkySpeváka, ktorého prirovnávajú k Bob Dylanovi - Passengera presvedčili na koncert fotkou...
spot_img

Speváka, ktorého prirovnávajú k Bob Dylanovi – Passengera presvedčili na koncert fotkou Devína

passengerNa Devínskom hrade vystúpi v lete známy britský pesničkár Passenger. Najlepší kamarát Eda Sheerana zavíta na Slovensko 18. augusta a bude headlinerom mini-festivalu, na ktorom okrem neho vystúpia ešte česká legenda Mňága & Žďorp, kultová bratislavská formácia Kosa z nosa a minuloročný objav Genius Locci.

Passengera sa podarilo na Slovensko dotiahnuť po dvoch rokoch rokovaní, pričom definitívne rozhodnutie padlo po tom, ako speváka očarili fotografie Devínu. Na Slovensku tak uvidíme naživo autora známych hitov Let Her Go, Holes a ďalších, ktorú sú však len zlomkom jeho tvorby.

Passenger – Let Her Go


 

Passenger má celkovo na konte päť albumov a pripravuje ďalší. S Edom Sheeranom spája Passengera nielen blízke priateľstvo a veľmi podobný hudobný štýl, ale aj skutočnosť, že obaja sa pred nastúpením do kolotoča hudobného biznisu dlhé roky živili muzicírovaním na uliciach európskych a amerických miest. Samotný Passenger býva najčastejšie prirovnávaný k Bobovi Dylanovi a duu Simon & Garfunkel. Ako znie naživo, o tom sa budeme môcť presvedčiť 18. augusta na Devíne.

Passenger – Holes

[yframe url=’https://www.youtube.com/watch?v=OW7WH2j4Y3o‘]


 

Prvých 200 najlacnejších vstupeniek v cene 18 eur je už v predaji na stránke www.orepole.sk.Po vypredaní prvých 200 najlacnejších lístkov stúpne cena vstupného na 23 eur (300 lístkov) a následne na 27 eur, pričom táto cena sa už nezmení do konca predpredaju.

Passenger – Staring At The Sky


Harmonogram koncertu:

  • 17:00 Genius Locci
  • 18:00 Kosa z nosa
  • 19:00 Mňága & Žďorp
  • 20:00 Passenger

(TS – Ore Pole)

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img