8.6 C
Slovakia
streda, 24 júla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyToello prichádza s novým singlom po takmer ročnej pauze
spot_img

Toello prichádza s novým singlom po takmer ročnej pauze

Mladý slovenský indie spevák a producent Toello, vlastným menom Tomáš Trnik, vydáva nový singel s názvom Sad Poems. Od poslednej vydanej skladby Good Liar ubehol celý rok.

„Po šialenom roku vydávam track s názvom Sad Poems z pripravovaného albumu Memoir, ktorý vyjde v lete. Celý rok bol naplnený zvláštnymi správami a treba uznať, že aj keď je už rok 2022, teda dva roky po mojom debutovom albume Bats & Butterflies, stále sa sypú správy, pri ktorých má človek pocit, že je v Matrixe alebo v zlom sne,” vraví hudobník Toello, ktorého taktiež veľmi ovplyvnil príchod pandémie a tým pádom aj absencia koncertov.

„Som si plne vedomý toho, že svet sa momentálne nemá najlepšie, no dúfam, že si stále vieme užiť dobrú hudbu a nejak ísť ďalej. Sad Poems je track, ktorý dúfam prinesie ľudom do života rozptýlenie a akýsi únik. Klip sa nepodaril na prvýkrát, no pokúsim sa o druhý pokus akonáhle naškriabem dostatok peňazí. Vydávať kvalitnú hudbu na vlastnú päsť je náročnejšie, ako sa zdá. Sad Poems som produkoval ja a mix s masteringom robil Maťo Turcer z Pulp Studio.”

V poradí by to bol tretí videoklip, ktorý by vyšiel pod menom Toello. Tie predošlé vyšli na skladby Bats & Butterflies a singel Zexy. K singlu Sad Poems je zatiaľ vytvorený visualizer od Simona Seriša alias Saymona.

Zatiaľ budú môcť fanúšikovia vidieť Toella 2. júla na Fraj Sessions v Rimavskej Sobote a 26. Augusta na festivale Skaly v Rajeckých Tepliciach. „Fanúšikom sa ospravedlňujem za neaktivitu na sociálnych sieťach, no verím, že mi to ľahko odpustia. Na novom albume sú dva slovenské tracky a jeden z nich bude môj daľší singel. O tom neskôr, teraz nech všade hrá Sad Poems prosím!”, dodal Toello a pripomenul vydanie nového albumu, na ktorý sa fanúšikovia môžu tešiť už tento rok.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img