8.6 C
Slovakia
nedeľa, 3 marca, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyU2 zverejnili singel z pripravovaného albumu Songs Of Innocence

U2 zverejnili singel z pripravovaného albumu Songs Of Innocence

untitledÍrska kapela U2 je konečne späť! V utorok 9. septembra ohlásila úplne nečakane vydanie nového albumu, ktorý vychádza pod názvom Songs Of Innocence už 13.októbra. Pilotný singel mieri do rádií práve dnes.

Skupina nový album začala natáčať v júni v roku 2012 a s prestávkami ho dokončila tento rok v marci. Celé natáčanie prebiehalo hneď na niekoľkých miestach – v Londýne, New Yorku, Los Angeles a Dubline. Hlavné producentské slovo mal behom natáčania osvedčený americký hudobník a producent Danger Mouse, svojou troškou do mlyna prišiel napríklad aj Ryan Tedder z OneRepublic, uznávaný britský producent Paul Epworth, Declan Gaffneyalebo britský producent Mark Ellis, ktorý je v hudobnej branži známy skôr pod umeleckým menom Flood. Pilotným singlom sa stala hitová pesnička The Miracle (Of Joey Ramone), ktorá nový album otvára.

U2 – The Miracle (Of Joey Ramone)

https://www.youtube.com/watch?v=YLPjd3sVriQ


 

Aj keď album Songs Of Innocence vychádza fyzicky až 13. októbra, fanúšikovia si ho môžuvypočuť už teraz, a to úplne ZADARMO! Spoločnosť Apple oznámila, že album je do dátumu vydania, teda po dobu zhruba 5 týždňov, bezplatne k dispozícii pre odberateľov noviniek na webe U2.com a všetkých majiteľomiTunes Music Store, čo je aktuálne dokopy viac než pol miliardy ľudí.

(TS – Veronika Dvorská – redakčne skrátené)
spot_img
spot_img
spot_img