8.6 C
Slovakia
utorok, 28 mája, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyUž dnes večer bratislavský koncert francúzskej speváčky ZAZ aj s dvomi predkapelami
spot_img

Už dnes večer bratislavský koncert francúzskej speváčky ZAZ aj s dvomi predkapelami

ZAZ_STUDIO-157_CYann_OrhanBDBratislava už dnes zažije veľkolepý koncert francúzskej hviezdy ZAZ! Novodobá Edith Piaf po prvýkrát publiku v bratislavskej AEGON ARÉNE  predvedie neopakovateľný hudobný zážitok a svetovo uznávaný talent. Jedinečný koncert francúzskej speváčky odštartuje slovenská kapela Billy Barman a česká skupina Lake Malawi. Kapela Billy Barman sa na koncert svetoznámej speváčky ZAZ veľmi teší a chystá pre divákov 30-minútový nášup. Veľkolepú hudobnú šou si môžete vychutnať aj posediačky. Voľné sú posledné lístky na sedenie!

Speváčka Isabelle Geoffroy, známa pod pseudonymom ZAZ, predstaví už dnes v Bratislave nový album s názvom „Paris“. Veľkolepú hudobnú šou francúzskej hviezdy odštartuje slovenská kapela Billy Barman a česká skupina Lake Malawi. Skupina Billy Barman, ktorá získala tri ocenenia Radio Head Awards na koncerte ZAZ odpáli 30-minútový nášup tých najlepších skladieb!

Billy Barman – Vrkoče


 

Novinku „Paris“, ktorú speváčka predstaví už dnes v Bratislave koprodukoval legendárny Quincy Jones. Nový album poňala francúzska speváčka ako poctu mestu, do ktorého sa pred ôsmimi rokmi presťahovala. Speváčka, ktorá očarila mladú generáciu po celom svete natoľko, že vzrástol záujem o štúdium francúzštiny, na ňom prespievala viac či menej známe skladby o Paríži z repertoáru Edith Piaf, Maurice Chevaliera, Charlesa Aznavoura či Charlesa Treneta.

ZAZ – PARIS SERA TOUJOURS PARIS


 

ZAZ si svojou hudbou získala srdcia ľudí na celom svete. V jej piesňach sa snúbi tradícia cigánskeho jazzu, francúzskeho šansónu, melodického popu, swingu, pouličného šramlu s príchuťou latino a flamenca.  Zamilujte sa do ZAZ aj vy!  Už dnes – 28. novembra 2014 na jej koncerte v bratislavskej  AEGON ARÉNE.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img