8.6 C
Slovakia
štvrtok, 18 júla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyV Subclube bude cez víkend horúco
spot_img

V Subclube bude cez víkend horúco

Subclub

Bratislavský Subclub sa už teraz pripravuje na víkendový program. V piatok a v sobotu sa v protiatómovom kryte uskutočnia dve významné udalosti v podaní Counterpoint crew a Nudance. Zahraniční producenti, domáce talenty i matadori, skvelá atmosféra a masívne beaty. Kultový klub pod bratislavským Hradom vás osvieži v záplave letného dusna.

V piatok 17. júna sa do bratislavského Subclubu chystá reprezentant známeho newyorského labelu White Material. V tvorbe techno producenta Young Male sa odráža ľahkosť rytmických štruktúr, ktoré sú veľmi jednoducho podávané cez hajtky. Očakávate sadistické beaty, ktoré vás bodnú ako osa a disharmonické melódie vytvárajúce pestré zvukové palety.

Young Male – Black Satin Fan

Ďalším hosťom bude Nina Pixel, ktorá je pôvodom zo Slovenska, no momentálne žije v Berlíne. Kariéru začínala s „optimistickými“ setmi, ale čoskoro presedlala na temné plochy. Inšpiráciu nachádza v ambiente, techne, industrial music, ale aj v klasickej hudbe. No najväčšie podnety nachádza v okolitom svete, preto niekedy svoju tvorbu nazýva aj ako organické techno. Aj preto sa presťahovala do Berlína, ktorého bulvár, umenie, jedlo i nostalgia po zlatej ére techno žánru mali na ňu fatálny dosah.  A do tretice sa predstaví trio a organizátori tohto podujatia – Counterpoint crew, v zložení Naďa, Achab a Kabal.

Aj sobotňajšia párty (18.6) prinesie zaujímavým hostí. Headlinerom bude producent A.M.C. z britského Titan Records. Ten je v susedných Čechách mimoriadne obľúbený, minulý rok tam dokonca v prestížnej ankete Czech Drum & Bass Awards získal ocenenie Best Dj. O support sa postarajú samotní organizátori  Nudance Crew DJs.

A.M.C. – Shade

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img