8.6 C
Slovakia
piatok, 19 júla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyVianočné albumy 2017
spot_img

Vianočné albumy 2017

Vianočné albumy nemusia obsahovať iba klišé obalené v nevkusných aranžmánoch. Redakcia MusicPress vám prináša vianočnú hudbu, ktorá obstojí aj mimo sviatočného obdobia.

Cheap Trick: Christmas Christmas

Kto povedal, že vianočné albumy sa musia niesť iba v sentimentálnej nálade? Americká rocková skupina Cheap Trick vydala nahrávku Christmas Christmas, na ktorej sa nachádzajú známe vianočné piesne v energickom podaní. Ak dostanete počas roka chuť na vianočnú náladu, pustite si skladby od Robina Zandera a spol.

Cheap Trick – I Wish It Was Christmas Today

Sia: Everyday is Christmas

Aj popová hviezda Sia podľahla vianočnému opojeniu, no na rozdiel od väčšiny svojich kolegov a kolegýň zo šoubiznisu nevzala známe motívy, ale vytvorila nové autorské piesne. Ako vraví názov jej albumu Everyday is Christmas, tieto skladby si môžete púšťať po celý rok.

Sia – Everyday is Christmas

Smokey Robinson: Christmas Everyday

Vraví sa o ňom, že je veteránom vianočných nahrávok. Legendárny americký spevák Smokey Robinson sa ocitol nespočetne krát na rôznych vianočných kompiláciách a s kapelami The Miracles, The Temptations The Marvelettes nahral niekoľko vianočných hitov. Teraz predstavil svoj prvý sólový vianočný album Christmas Everyday.

Smokey Robinson – You Are My Present

https://www.youtube.com/watch?v=ZUSdlCX1rAY

Elvis Presley & The Royal Philharmonic: Elvis Christmas

Klasické Vianoce s nekorunovaným kráľom rock and rollu. Dedičia Elvisa Presleyho dali dohromady skladby z albumov Elvis’ Christmas Album (1957) a Elvis Sings the Wonderful World of Christmas (1971), ktoré oživili nové aranžmány orchestra The Royal Philharmonic.

Elvis Presley – I’ll Be Home for Christmas

Herb Alpert: The Christmas Wish

A čo takto jazzové Vianoce? Wish Merry Christmas a ďalšie koledy v jazzových aranžmánoch prináša známe americký trubkár, spevák a člen Rock and Roll Hall of Fame. Herb Alpert po takmer päťdesiatich rokoch nahral nové vianočné album a to za sprievodu veľkého ansámblu.

Herb Alpert – Santa Baby

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img