8.6 C
Slovakia
piatok, 14 júna, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyVoices Live 37 predstaví Tu v dome, Queer Jane, Grázela a ďalších
spot_img

Voices Live 37 predstaví Tu v dome, Queer Jane, Grázela a ďalších

Voices_Live_37_2Na poslednej tohoročnej lajfke vystúpia vo štvrtok 27. novembra v Divadle Tower Stage kapely Tu v dome a Queer Jane. Premiéru budú mať filmy Martiny Slovákovej Quo vadis, Ingrid? o živote Ingrid Kosovej a videofilm Krajina harmónie o Soni Holúbkovej. Moderátori sa budú rozprávať so spisovateľom Tomášom Vargom o knihe Grázel a s grafickým dizajnérom Dodom Dobríkom o jeho ilustráciách a vášni pre zdravé jedlo.

Nezisková organizácia Voices pripravuje už tridsiate siedme pokračovanie série kultúrnych podujatí, ktoré v dvojhodinovom programe tradične spájajú premietanie krátkych filmov, čítačky slovenskej literatúry, rozhovory so zaujímavými hosťami a akustické koncerty hudobných skupín.

Tu v dome – 15 men


 

Bratislavská kapela s pesničkárskym feelingom a akustickým zvukom Tu v dome zahrá skladby z albumu Protichodné chute, ktorý vyšiel len pred pár týždňami vo vydavateľstve Slnko records.

Tu v dome – Muchotrávky biele


 

Vstupné na podujatie, ktoré sa koná vo štvrtok 27. novembra o 19:00, je 5 eur. Lístky je možné si kúpiť v sieti Ticketportal. Priamy prenos a neskôr záznam bude možné sledovať na www.metoo.sk/voicestv. Hlavným partnerom podujatia je Nadácia Orange. Podujatie podporili partneri Divadlo Tower Stage, Goodone a mediálni partneri Rádio_FM a MeToo.sk.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img