8.6 C
Slovakia
utorok, 25 júna, 2024
spot_img
FestivalyDrum & bass žije a ožije areál rekreačnej Duchonky

Drum & bass žije a ožije areál rekreačnej Duchonky

Koniec éry drum & bassu? Jeden z najpopulárnejších žánrov elektronickej hudby prechádza obrodou a na jeho piedestál sa tlačia ďalšie tanečné štýly, ale medzi ľuďmi má stále veľkú popularitu. Dôkazom je aj existencia najväčšieho festivalu drum & bassovej hudby na Slovensku – Trident Festival.

O Duchonke sa vraví ako o mieste, kde spievajú vtáci. Je idylickým prostredím na oddych, ale aj na zábavu. Od 21. do 23. júna sa tu bude tancovať a zabávať hlavne na drum & bassovej hudbe v rôznej jej podobe na festivale Trident. Unikátny areál poskytne prístrešok svetovým hviezdam miešajúcimi sa s producentskou špičkou zo Slovenska a Čiech. Festivaloví návštevníci dostanú pri vstupe špeciálne 3D okuliare, vďaka čomu festival získava svetové parametre. Už to nie sú iba filmy, ale aj koncerty kapiel a parties hudobných producentov. Budúcnosť, ktorá čoskoro zmení hudobný priemysel, už teraz testujú na svojich návštevníkoch organizátori z festivalu Trident.

Trident – aftermovie 2017

Lákadlom festivalu je kvantitatívne naplnenie stopäťdesiatych účinkujúcich a rovnako aj ich kvalitatívny výber. Headlinerom festivalu bude holandská formácia Black Sun Empire, ktorú doplnia také mená ako A.M.C., The Prototypes, The Upbeats a mnoho ďalších predstaviteľov svetových labelov.

Black Sun Empire – Breach

Tento ročník bude venovaný značke Forbidden Society Label Nigh, z ktorej príde Emperor, Pythius a Forbidden Society. Svoj priestor bude mať aj vydavateľstvo PRSPCT, ktoré pošle Adi-JLucy FurrLimewax a Thrasher. Ak vás zaujíma, ako vyzerajú najnovšie trendy v drum & basse, ste zvedaví na legendy z tohto žánru, alebo chcete vedieť aktuálne mená zo slovenskej drum & bassová scény, zavítajte na Duchonku.

spot_img
Predchádzajúci článok
Ďalší článok