8.6 C
Slovakia
pondelok, 4 marca, 2024
spot_img
FestivalyDutch Impact predstavujú vlastný stage na C/O POP Festivale

Dutch Impact predstavujú vlastný stage na C/O POP Festivale

DI-Beeldmerk_zwart_

Holandský label Dutch Impact oznámil kvarteto účinkujúcich na vlastný showcastový stage, ktorý bude prítomný na podujatí C/O POP FESTIVAL. Medzi potvrdenými kapelami sa nachádzajú Tears & Marble, Gosto, Mister & Mississippi a Ganz.

Tears & Marble je elektronické duo, ktoré tvorí vlastné skladby, ale aj éterické coververzie. V roku 2014 debutovali s nahrávkou Romance, ktorú propagovali na úspešnom európskom turné.

Tears & Marble – What Is Love

Gosto je projekt Roela Vermeera, ktorý sa vo svojej tvorbe inšpiruje cestovaním, láskou a hudobnými vzormi ako je Flyting Lotus, James Blake či Thom Yorke. Balancuje medzi elektronickou extravaganciou a jemnými melódiami, z tejto syntézy vznikol zaujímavý trip hopový zvuk.

Gosto – My Bad

Štvorčlenná formácia Mister & Mississippi z Utrechtu v poslednej dobe hýri veľkou aktivitou – nahráva single, videoklipy a strieda jeden koncert za druhým. Indie folkové piesne sú prezentované širokou dynamikou a precíteným vokálom Maxime Barlagovej.

Za elektronickým projektom Ganz stojí Jordy Saämena, vyštudovaný producent prestížneho konzervatória v Haarleme. Okrem klasických postupov sa snaží Jordy priniesť do svojich setov aj netradičné rytmy, pri ich vytváraní používa aj tradičný indonézsky bubon Tifa.

Ganz – Dino War

spot_img