8.6 C
Slovakia
štvrtok, 23 mája, 2024
spot_img
FestivalyElrow bude mať na festivale Balaton Sound vlastný stage

Elrow bude mať na festivale Balaton Sound vlastný stage

01spark

Najväčšie jazero v strednej Európe bude tento rok opäť hostiť tanečný festival Balaton Sound. Prinesie päť dní nepretržitej párty, ktorú budú mať na starosti významní zástupcovia elektronickej hudby, ale aj hip-hopu.

Do Maďarska na Balaton Sound po prvýkrát pricestuje aj Elrow, ktorý je súčasťou najznámejších festivalov na svete a preslávili ho legendárne párty. Bude mať vlastný stage, ktorý odštartuje 5. júla a bude k dispozícii celý festival. Na špeciálnom pódiu vybudovanom na jazere Balaton predvedú svoju hudbu rezidenti Elrow, ako napríklad Henry Saiz, Edu Imbernon, CatzN’Dogs, Anja Schneider, Toni Varga, De La Swing, Eddy M, Mario Biani a Bastian Bux.

Elrow – Closing Party Ibiza 2016

Na pódiu Elrow nebudú chýbať ohromujúce dekorácie, vybudované na móle jazera. Psychedelické motívy Elrow budú presne oproti hlavnému stagu. Párty tam bude začínať už dopoludnia, aby vytvorila dobrú atmosféru a zabavila ľudí kým sa začne hrať na hlavnom stagi. Keď ten dohrá, začne sa nočná časť, ktorá potrvá až do rána. Na festivale nebude chýbať koktejl bar a pohodlné ležadlá, aby návštevníci mohli naplno využiť atmosféru jazera.

spot_img