8.6 C
Slovakia
nedeľa, 21 apríla, 2024
spot_img
FestivalyGrape festival predstavil tému a nového hlavného partnera

Grape festival predstavil tému a nového hlavného partnera

Ako každý ročník festivalu Grape, aj tento deviaty bude mať svoju tému. Budú ňou kúpele. Organizátori radia návštevníkom, aby si pripravili žabky, plavky a župany. Sľúbili však, že k dress codu ešte poskytnú aj ďalšie odporúčania.

To, že tento rok budeme v Piešťanoch oddychovať naznačuje aj spot a vizuály, o ktoré sa postaralo štúdio moiré. Novým hlavným partnerom festivalu Grape 2018 je 365.bank, ktorá sa má postarať o všetky platby na festivale. Ide o banku, ktorá funguje na báze mobilnej aplikácie. Na festivale bude aj nový stage, ktorý ponesie názov 365.bank. Bude venovaný rovnému beatu. Návštevníci budú mať možnosť stáť rovno pri DJ-ovi. Program na tomto pódiu bude bežať takmer bez prestávky.

Grape Festival – teaser 2018

Tento rok začal piešťanský Grape spolupracovať s maďarským festivalom Volt. Budú si vymieňať zaujímavých interprétov z oboch krajín. Od nás išli do mesta Šopron zahrať Walter Schnitzelsson, k nám z Maďarská príde Antonia Vai. Maďarská pesničkárka, ktorá sa narodila v Štokholme sa pokúsi zaujať príjemným hlasom a melodickými skladbami. V roku 2015 predskakovala napríklad na koncerte belgickej speváčky Selah Sue. Na podujatí zahrá v sobotu v cirkusovom šapitó.

Vstupenky na festival sa podľa slov organizátorov predávajú ešte rýchlejšie, ako minulý rok a predpokladá sa, že sa opäť vypredajú.

Aj deviaty ročník festivalu Grape bude mať program nabitý zvučným zahraničnými aj domácimi menami. Vystúpia napríklad alt-J, Kodaline, Oh Wonder, Modeselektor Dj, Lamb a mnoho ďalších.

spot_img