8.6 C
Slovakia
nedeľa, 26 mája, 2024
spot_img
FestivalyHedlinermi Let It Rollu budú Chase & Status

Hedlinermi Let It Rollu budú Chase & Status

liroa2016-annot-v2-1448282241Posledný júlový víkend (28. – 30. júla. 2016) sa na letisku v Mílovicích uskutoční najväčší drum & bassový festival Let It Roll Open Air.

Organizátori doteraz zverejnili už štyri z piatich fáz line-upu. Fanúšikovia sa dočkajú návratu elektornickej producentskej dvojice Saul Milton a Will Kennard z Londýna známych ako Chase & Status. Budú jednými z headlinerov festivalu. Zahrajú DJ Set, ktorý podporí ich MC Rage. Naposledy sme ich mohli na LIR vidieť v zime v roku 2011.

Chase & Status – End credits

Na line-upe pribudli však aj iné zaujímavé mená. Ak obľubujete komerciu určite privítate stálice ako Wilkinson, The Prototypes, Metrik či Netsky. Ak však uprednostňujete menej známe melódie poteší vás Ed Rush & Optical, Phace, Jade & Mindscape, State of Mind a Telekinesis. Novinkou je, že Noisia bude mať vlastný stage s názvom Noisia Invites Label Night. Odohrajú dva rozdielne sety. Jeden z nich Main Stagi a druhý na svojom, ktorý však podporia aj iní umelci ako napríklad Critical Sound System ft. Emperor & Kasra či Rockwell. Na svoje si tak prídu ako milovníci mainstreamu, tak aj undergroundu. Ďalej sľubujú, že asi mesiac pred festivalom dostaneme od nich špeciálne oznámenie.

Netsky – Rio

Zastúpenie budú mať aj domáce mená drum & bassovej scény. Zatiaľ vieme, že vystúpi Bifidus Aktif, No Money b2b Elvis, Thiew / N:Force, Pixie b2b Suki, Madface Schooler. Nezverejnená zostáva posledná – piata časť line-upu. Organizátori oznámili, že na tú si budeme musieť počkať trochu dlhšie.

spot_img