8.6 C
Slovakia
štvrtok, 23 mája, 2024
spot_img
FestivalyOpäť ďalší metal - tak už máme glam, speed, symphonic aj death

Opäť ďalší metal – tak už máme glam, speed, symphonic aj death

topfest2015_700px

Organizátori nášho najväčšieho rockového festivalu Topfest, zverejnili pred pár dňami dvoch ďalších účinkujúcich. A opäť sa tak rozrástol počet vystupujúcich metalových kapiel. Po glam rockových Twisted Sister a speed metalových Stratovarius ohlásili promotéri z Topfestu holandských symfonikov Within Temptation a death metalových Arch Enemy. Organizátori potvrdili, že obe kapely vystúpia v piatkovom programe.

Arc Enemy prešli prednedávnom zásadnou transformáciou, keď od nich odišla speváčka Angela Goosow, ktorú nahradila „ženskejšia“, ale o nič expresívnejšia Alissa White Gluz zo skupiny The Agonist. V Bratislave vystúpili pred rokom a ich koncert vzbudil veľký záujem.

Arch Enemy – War Eternal

Rovnako aj symfonicko – metalová formácia Within Temptation sa predstavila pred nedávnom v našom hlavnom meste a to v rámci svojho úspešného európskeho turné Hydra. V tvorbe jednej z najznámejších holandských skupín súčasnosti sa prelínajú klávesové podklady s tromi gitarami, ktoré vytvárajú naozaj masívny symfonický zvuk.

Within Temptation – And We Run ft. Xzibit

 A pozor – už o pár dní zverejníme na našich stránkach veľké prekvapenie, ktoré bude spojené s festivalom Topfest. A to pre obmedzený počet fanúšikov a priaznivcov komfortu. Coming soon. 

spot_img