8.6 C
Slovakia
utorok, 16 apríla, 2024
spot_img
FestivalyOrganizátori pridávajú ešte jeden deň - aj s kapelou Unisonic

Organizátori pridávajú ešte jeden deň – aj s kapelou Unisonic

rockpodkamenom2.jpg_.crop_display.jpg.crop_displayTisícky fanúšikov rocku, ktorí sa chystajú na tohtoročný 12ty ročník  festivalu ROCK POD KAMEŇOM, majú poriadny dôvod na radosť. Organizátori dlhoročného rockového sviatku sa rozhodli pridať k programu deň navyše. Brány festivalu sa vďaka tomu otvoria už 7. augusta.

Headlinerom v programe pridaného dňa sa stala nemecká heavy / power metalová skupina Unisonic. Ostrosledované úspešné zoskupenie sformoval pred piatimi rokmi zakladateľ skupiny Helloween, spevák Michael Kiske a do projektu si prizval gitaristu Mandy Meyera, basáka Dennisa Warda, gitaristu Kaia Hansena a bubeníka Kostu Zafiria. Skupina vydala zhodou okolností len pred pár dňami nové EP „For The Kingdom“, z ktorého exkluzívne zverejnila skladbu „Come Undone.

Unisonic – I Want Out


 

Okrem pecky Unisonic pribudli do štvrtkového programu pravidelnej letnej rockovej slávnosti na východnom Slovensku aj ďalšie kapely. Rockeri, ktorí zavítajú do areálu Sninských rybníkov, sa môžu tešiť aj na kapely Bonfire či Metropolis.

Bonfire – You Make me Feel

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=Vrsnhem1zQU‘]


 

Stabilnou súčasťou festivalového line-upu ostávajú tiež zvučné mená hlavných hviezd, ktoré toto leto privítajú pod Sninským kameňom.Skalní fanúšikovia i noví návštevníci sa môžu tešiť na koncerty zahraničných hostí  Edguy /GER/, Pretty Maids /DEN/,  Amaranthe /SWE/ či spomínaný Bonfire /GER/.

Edguy – Love Tyger


 

Milovníci domácej rockovej scény si prídu na svoje na koncertoch legiend Olympic, Wanastowi Vjecy a Davida Kollera. O domáci hudobný support sa postarajú okrem iného aj slovenskí účinkujúci INEKAFE a Karpina.  Vstupenky na ROCK POD KAMEŇOM 2014 sú v predaji exkluzívne v sieti Predpredaj.sk v cene 20 eur.

(TS – Soul for Show – redakčne skrátené)
spot_img