8.6 C
Slovakia
utorok, 25 júna, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyAtmosféra zlatej éry swingu s nemeckými elegánmi už túto sobotu v Nu...
spot_img

Atmosféra zlatej éry swingu s nemeckými elegánmi už túto sobotu v Nu Spirite

ESF Bratislava plagatŠtýlová tanečná noc s názvom Electro Swing Fever už niekoľkokrát naplnila bratislavský Nu Spirit Club jedinečnou atmosférou. Atmosférou zlatej éry swingu, čias noblesných dám a šviháckych gentlemanov. V sobotu 12. decembra o 21.00 sa vráti na miesto činu, a to naposledy v tomto roku. V jej nabitom programe sa okrem iného objavia aj uznávaní DJs z Berlína.

Po dvojročnej pauze sa totiž v Bratislave predstavia The Carlson Two – známi nemeckí DJs vo fešnom dvojbalení. Dali sa dokopy pri jednej nekonečnej party v roku 2008 a preslávili sa najmä 6hodinovým Evolution-Mixom mapujúcim 80 rokov vývoja swingovej hudby. V setoch kombinujú tradíčne swingové melódie so štipkou hip-hopu, dubstepu a houseu.

Samozrejme nebudú chýbať ani obľúbení DJs z bookingu Electro Swing Bohemia – Swing Thing, Papa Django a Max W. Títo prvotriedni elegáni odohrajú v Nu Spirit Clube špičkové electro-swingové selekcie tradične doplnené o kopec nespútanej energie. Až nastúpia na pódium, pre istotu si ešte utiahnite šnúrky v topánkach.

The Carlson Two – live 2012


 

Skvelou hudbou to však nekončí. V úvode večera vás tanečníci z bratislavskej tanečnej školy B-Swing naučia vychytené swingové kúsky, s ktorými budete hviezdiť na parkete počas celej noci. A pretože isto dorazíte elegantne vyfintení, bude na vás čakať aj fotokútik s možnosťou vytlačenia fotiek na počkanie.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img