8.6 C
Slovakia
štvrtok, 18 júla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyBelasý Motýľ - koncert na podporu ľudí so svalovou distrofiou
spot_img

Belasý Motýľ – koncert na podporu ľudí so svalovou distrofiou

downloadOrganizátori 14. ročníka kampane Belasý motýľ vás srdečne pozývajú na hudobný Koncert belasého motýľa. Tolerancia, hudba, empatia, nezávislý život! To sú hlavné črty už 10. ročníka hudobného Koncertu belasého motýľa! Všetci účinkujúci vystúpia bez nároku na honorár a vyjadria tak podporu ľuďom so svalovou dystrofiou a myšlienke nezávislého života.

Kampaň Belasý motýľ je venovaná osvete o ochorení svalová dystrofia, o jej sociálnych a zdravotných dôsledkoch. Kampaň je aj o túžbe ľudí s ťažkým zdravotným postihnutím po nezávislom živote Práve pre to je súčasťou kampane celonárodná zbierka, ktorá sa 30. mája uskutoční v cca 55 mestách. Výťažok z verejnej zbierky sa používa na doplatenie pomôcok pre dystrofikov a ľudí s ťažkým zdravotným postihnutím ako sú najmä: zdviháky, elektrické vozíky, mechanické vozíky, elektrické postele, špeciálne sedačky, odsávačky hlienov a iné špecifické pomôcky.

Belasý Motýľ – koncert Belasý motýľ 2011


 

Široká verejnosť má možnosť prispieť na účet verejnej zbierky aj prostredníctvom zaslania darcovskej sms s textom  – dms motyl – na číslo 877. Cena darcovskej SMS správy je 2 €.  Platí pre všetkých mobilných operátorov na Slovensku. 5. jún 2014, 16.30 – 22.00 hod., Hlavné námestie, Bratislava

Le Payaco – Všetko sa dá zjesť


 

Program

  • 17:00 – Martina Javor
  • 18:00 – Zuzana Homolová
  • 18:55 – Fuera Fondo
  • 20:00 – Le Payaco
  • 21:05 – Polemic
(TS – Belasý motýľ)
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img