8.6 C
Slovakia
utorok, 28 mája, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyNovinky zo slovenskej populárnej hudby
spot_img

Novinky zo slovenskej populárnej hudby

2599131_03Hip hopový mediátor a tvorca motivačného rapu Suvereno ponúkol nový singel Osprostená mládež, Thomas Puskailer štartuje ekologické turné po Slovensku a Zuzana Smatanová sa spojila so spevákom Adamom Ďuricom v novej skladbe.

Suvereno pripravuje vydanie nového albumu a ako prvý singel ponúkol skladbu Osprostená mládež, ktorou vyvolal na sociálnych sieťach veľkú diskusiu. Mnohí mu pripomínajú jeho vlastnú kontroverznú minulosť, no on sám za ňou urobil hrubú čiaru ešte v Príbehu lotosového kvetu. V skladbe, ani vo videu si Suvereno servítku pred ústa nedával. Ako priznal, využil všetky umelecké prostriedky k tomu, aby nekompromisne zobrazil morálny úpadok a dekadenciu spoločnosti, vrátane mediálneho sveta.


Spevák Thomas Puskailer dnes štartuje ekologické turné! S najlepšou ekologickou šou na Slovensku učí deti ako majú recyklovať odpad a slušne sa správať k našej prírode. Tentoraz na ECO MINI TOUR vyráža spolu so spevákom a moderátorom Martinom Madejom, s ktorým sa predstavia na 13-tich koncertoch v 12-tich mestách. Spevák a tanečník Thomas Puskailer dnes štartuje ďalšiu sériu najúspešnejších ekovýchovných koncertov na Slovensku.

Thomas Puskailer – Make Believe


 

Fanúšikovia Zuzany Smatanovej sa konečne dočkali! Už dnes si môžu vypočuť očakávaný singel speváčky, skladateľky a textárky s názvom „Miesta“. Na spoluprácu si Zuzana prizvala talentovaných  umelcov, speváka Adama Ďuricu a producenta Mareka Rakovického. Niekoľkonásobná Zlatá Slávica útočí nielen na sluch, ale aj zrak fanúšikov.

Zuzana Smatanová & Adam Ďurica – Miesta


 

Premiéru má skladba, ale aj originálny klip! Premiéra očakávanej novinky Zuzany Smatanovej s názvom „Miesta“ je tu! Nová skladba je o momentoch vo vzťahu dvoch ľudí, ktoré nazývame „tichá domácnosť“. Autorkou hudby aj textu nového duetu je samotná speváčka.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img