8.6 C
Slovakia
piatok, 24 mája, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyBratislavský koncert Emilána Torrini sa sťahuje do väčšieho
spot_img

Bratislavský koncert Emilána Torrini sa sťahuje do väčšieho

downloadBratislavský koncert islandskej speváčky Emilíany Torrini sa z kapacitných dôvodov presúva zo Starej Tržnice do Majestic Music Clubu (MMC). Bývalá členka elektronickej formácie Gus Gus, ktorá sa preslávila hlavne hitom Jungle Drum, vystúpi v Bratislave 15. júla. Najlacnejšie 15-eurové lístky sú už vypredané, momentálne sú v predaji prostredníctvom stránky orepole.sk a siete Ticketportal vstupenky po 20 eur. Komu by zmena miesta konania nevyhovovala, môže lístok vrátiť.

Emilíana Torrini je jednou z najväčších ikon hudobne nesmierne bohatého Islandu. Po zbežnom porovnaní počtu obyvateľov a počtu hudobných zoskupení, ktoré z tejto magickej severskej krajiny vzišli vychádza, že minimálne každý druhý Islanďan sa musí venovať hudbe. Medzi stovkami interpretov je však len niekoľko, ktoré si vydobili svetové renomé, a Emilíana jednoznačne patrí medzi nich.

Emiliána Torrini – Jungle Drum


 

Počas svojej bohatej hudobnej kariéry stihla vydať šesť radových albumov, zabodovať viacerými singlami vrátane nezabudnuteľného Jungle Drum, či absolvovať hudobné spolupráce s tak rôznorodnými interpretmi ako Thievery Corporation či Paul Oakenfold. Dokonca ani hitovka Slow od Kylie Minogue nepochádza od nikoho iného ako od Emíliany, ktorá túto skladbu zložila aj produkovala.

Emilána Torrini – Sunnyroad


 

Po vyprední 20-eurových lístkov sa dostanú do predaja 25-eurové lístky, na mieste bude vstupné 30 eur. Agentúra Ore Pole priniesla do Bratislavy interpretov ako Ellie Goulding, Garbage, Parov Stelar Band či Nils Frahm, v najbližších týždňoch pripravuje okrem iného vystúpenia britského speváka Toma Odella, downtempovej ikony Bonoba a izraelského pesničkára Asafa Avidana.

(TS – Ore Pole)
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img