8.6 C
Slovakia
utorok, 25 júna, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyDo Bratislavy prídu islandskí elektronickí mágovia Gus Gus
spot_img

Do Bratislavy prídu islandskí elektronickí mágovia Gus Gus

GusGus_433A3444_02Po dvojročnej prestávke sa do Bratislavy vrátia islandskí elektronickí mágovia Gus Gus. V roku 2012 vypredali Ateliér Babylon, teraz sa predstavia v Starej Tržnici.

Vystúpenie Gus Gus sa uskutoční 7. decembra 2014 a lístky sa začínajú predávať už v utorok 24. júna prostredníctvom orepole.sk  a siete Ticketportal. V rovnaký deň vychádza celosvetovo aj ich aktuálny album Mexico. Gus Gus patria spolu s Björk, Molokom či Orbitalom k priekopníkom a dlhodobo najúspešnejším interpretom na elektronickej scéne.

Gus Gus – Over


 

V ich hudbe sa mieša house, minimal a soul s povestným chladom a hĺbkou mrazivého islandského severu. Gus Gus majú vrátane novinky Mexico na konte deväť albumov a už niekoľko rokov sú ťažnými koňmi progresívneho nemeckého vydavateľstva Kompakt. Bratislavské vystúpenie bude prierezom celej 19-ročnej kariéry zoskupenia a okrem materiálu z nového albumuzaznejú aj staršie hity ako Ladyshave či Polyesterday.

Gus Gus – Polyesterday


 

Do predaja sa postupne dostanú 15-, 20- a 25-eurové lístky, v prípade, ak sa všetky nevypredajú v predpredaji, lístok na mieste bude stáť 30 eur. Agentúra Ore Pole priniesla do Bratislavy interpretov ako Ellie Goulding, Garbage, Parov Stelar Band či Nils Frahm, v najbližších týždňoch pripravuje okrem iného vystúpenia britského speváka Toma Odella, downtempovej ikony Bonoba či islandskej speváčky Emilíany Torrini.

(TS – Ore Pole)
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img