8.6 C
Slovakia
utorok, 18 júna, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyBryan Adams bude vrcholom hudobného roka v Košiciach
spot_img

Bryan Adams bude vrcholom hudobného roka v Košiciach

6033

Domovský stánok košických hokejistov oslavuje 10.narodeniny a pri tejto príležitosti sa v Steel Arene zastavví 8.októbra aj kanadská hviezda Bryan Adams. Jeho vystúpenie v metropole východu nie je náhodné, keďže práve on bol jedným z prvých svetových interpretov, ktorí mali koncert v tejto hale.

Bryan Adams je aktuálne na európskom turné s názvom Get It Up a koncert v Košiciach bude jediným na Slovensku. Nestarnúci rocker predstaví svoj najnovší, v poradí už trinásty album s rovnakým názvom Get It Up. Spevák ostáva verný zamilovaným baladám s rockovým nádychom ako “You Belong To Me“ alebo “Brand You Day“. „Album vznikal pieseň po piesni, pretože producent Jeff Lynne mi dal dostatok času na ich napísanie, čo bolo skvelé. Väčšina skladieb vznikla v spolupráci v Jimom Vallanceom, pričom všetci sme na linke Kanada – Európa – Los Angeles komunikovali predovšetkým cez internet. Posielali sme si ukážky a pracovali na nich dovtedy, kým sme s nimi boli definitívne spokojní. Z tohto albumu mám príjemný bezstarostný pocit a v mnohých ohľadoch by som si ho prial dať takto dokopy už pred 25 rokmi,“ vysvetľoval Bryan Adams.

Bryan Adams – You Belong To Me

Najväčším lákadlom ale budú staré a osvedčené hity z 90-tych rokov ako “Heaven“, “Please Forgive Me“, “I Do It For You“ a “Summer Of 69“. 56 – ročný Bryan Adams je rodákom z kanadského Kingstonu, majiteľom ceny Grammy a úspešným fotografom. Jeho sláva vyletela nahor najmä pri spolupráci na filme Robin Hood z roku 1992, v rámci ktorého naspieval hit (Everything I Do) I Do It For You. Nasledovalo množstvo ďalších hitov, ktoré určite nebudú chýbať v repertoári košického koncertu. Koncert Bryana Adamsa bude ako vždy veľkým hudobným a emocionálnym zážitkom, očakáva sa plný dom a kto sa rozhodne stráviť večer v tejto spoločnosti, určite nebude ľutovať. Vstupenky na koncert Bryana Adamsa si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal.

 

 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img