8.6 C
Slovakia
streda, 21 februára, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyDaniel Landa predstavuje skladbu Šmouha, ktorá zaznie aj v Bratislave

Daniel Landa predstavuje skladbu Šmouha, ktorá zaznie aj v Bratislave

zito_tour_2014.jpg.crop_displayV klipe je zachytené všetko, čím v posledných rokoch Dan žije – automobilové preteky, potápanie sa so žralokmi, ale aj zábery zo zápasu v thajskom boxe, ktorý Dan absolvoval 12. Júna v Tipsport Aréne v Prahe proti Fínovi Riku Immonenovi.

Autorom hudby a textu Šmouha je tradične Daniel Landa, na gitaru hrá Tomáš Vartecký, na klávesy Karel Mařík, na basgitaru Jakub Antl a za bicími sedel Miloš Meier. O mix  a mastering sa postaral Jan Zázvůrek. Sám Landa označil pieseň Šmouha za motivačný song, ktorý má každému pomôcť dosiahnuť svoje sny.

Daniel Landa – Šmouha


 

Hudobne v nej celkom otvorene a priznane nadväzuje na jeden zo svojich najväčších hitov Touha. Pieseň Šmouha veľmi pomohla aj režisérovi klipu Filipovi Renčovi. V čase nakrúcania klipu ho zrazil náklaďák, ktorý mu na bicykli nedal prednosť. Nikto mu po nehode nepomohol, a tak sa musel napriek mnohým zraneniam dostať do nemocnice sám a až tam ho ošetrili.

Daniel Landa – Touha

https://www.youtube.com/watch?v=pyvvslg9qww


 

Videoklip zároveň pozýva všetkých fanúšikov na koncertný návrat Daniela Landu počas veľkolepého ŽITO TOUR 2014, ktoré sa začne na Slovensku 21. Novembra 2014 v Bratislave v Slovnaft Aréne (zimný štadión O. Nepelu).

(TS – Rado Messa)
spot_img
spot_img
spot_img