8.6 C
Slovakia
nedeľa, 21 júla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyDvojica progresívnych metalových kapiel Endless a Symbiosis sa predstaví v dvoch slovenských...
spot_img

Dvojica progresívnych metalových kapiel Endless a Symbiosis sa predstaví v dvoch slovenských mestách

symbiosisPo vydaní dlho pripravovaného albumu s názvom “If the Universe Is the Answer…” mieria Endless v rámci turné “We are back tour 2015” aj na Slovensko. Predstavia desať trackov plných pre nich tak typických atmosférických plôch, ostrých a nekompromisných metalových riffov a pestrých vokálov.

Kapela vznikla v roku 1994 a hrala po boku takých mien ako Samael, Opeth, Anathema, či Cradle of Filth. Na Slovensku sa predstaví na dvoch koncertoch, 30.1. v Hlohovci a 31.1 v Nitre.

Endless – Black Star Paradox


 

Spoločnosť im bude robiť slovenská kapela Symbiosis, ktorá má na konte zatiaľ jedno EP “Purple” z roku 2012. Zoskupenie sa žánrovo pohybuje niekde medzi progresívnym metalom a djentom a medzi jej najväčšie úspechy patria nominácie v dvoch kategóriách vrámci Radio_Head Awards 2013, vystúpenie v metalovej show Headbanger_FM, či na festivale Bažant Pohoda 2013.

Symbiosis – Thistle live in Headbanger_FM 2013


 

Päťčlenná formácia sa momentálne sústredí na prácu na debutovom albume, ktorého predzvesťou bude singel Wider than Fantasy, ktorý sa dočká aj klipového spracovania.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img