8.6 C
Slovakia
utorok, 23 júla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyElektronický pesničkár Fink sa vráti na začiatku budúceho roka do Bratislavy
spot_img

Elektronický pesničkár Fink sa vráti na začiatku budúceho roka do Bratislavy

Fink_TommyNLance_2014_1smallZdá sa, že uznávanému britskému spevákovi, gitaristovi, skladateľovi a producentovi v jednej osobe, Finovi Greenallovi, ktorý sa skrýva za umeleckým menom FINK, sa na Slovensku páči. Po svojom tohtoročnom letnom vystúpení na festivale BA City Beats sa do Bratislavy vráti opäť začiatkom budúceho roka. Spolu so svojím triom vystúpi 10. februára na samostatnom koncerte v Klube MMC v rámci aktuálneho európskeho turné „Hard Believer Tour“.

V septembri tohto roku vyrazil FINK s kapelou na „Hard Believer Tour“, ktoré odštartoval v americkej Philadelphii a ukončil o tri mesiace neskôr doma, v Londýne, kde momentálne žije a tvorí. Len nedávno manažment umelca zverejnil miesta a termíny európskeho turné, na ktoré FINK vyrazí už v januári 2015. Slovenská zastávka príde v koncertnej šnúre na rad po šou v maďarskej Budapešti, ktorej budú predchádzať Španielsko, Taliansko, Grécko, Turecko, Bulharsko, Rumunsko a Chorvátsko.

Fink – Looking Too Closely


 

Majster akustickej gitary s charizmatickým pokojným hlasom, intenzívne ovplyvnený bluesom, dubom a folkom či indie, predstaví naživo skladby z rovnomenného aktuálneho 6. štúdiového albumu „Hard Believer“, ktorý vydal v lete tohto roka.

Fink – This Is The Thing


 

Vstupenky na bratislavský koncert sú v predaji exkluzívne cez Predpredaj.sk. Prvých 100 vstupeniek je v predaji za špeciálnu cenu 14 Eur len do 31. decembra 2014.

(TS – Soul for Show – redakčne skrátené)

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img