8.6 C
Slovakia
streda, 29 mája, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyEros Ramazzotti sa po piatich rokoch vráti - v Košiciach odohrá exkluzívny...
spot_img

Eros Ramazzotti sa po piatich rokoch vráti – v Košiciach odohrá exkluzívny jediný koncert na Slovensku

Eros_Ramazzotti_ph_Stefania_RosiniPo piatich rokoch sa Eros Ramazzotti vracia do Košíc. V jeseni štartuje veľkolepé turné po 21 európskych mestách a 30. septembra odohrá v STEEL Aréne exkluzívne jediný koncert na Slovensku.

Talianska popová ikona vystúpila v metropole východného Slovenska v roku 2010. Keďže E. Ramazzotti ostal atmosférou unesený, sľúbil, že sa do Košíc vráti. Jeho fanúšikovia sa môžu tešiť nielen na najväčšie hity charizmatického umelca, ale aj na skladby z pripravovaného nového albumu.

Eros Ramazzotti debutoval prvým singlom v roku 1982, no hviezdnu kariéru definitívne naštartoval až o dva roky na festivale v San Reme, kde vtedy dvadsaťjedenročný rodák z Ríma zabodoval u publika, i kritikov. Vo svojom štýle spojil s noblesou jemu vlastnou taliansku kantilénu, rock, soul, aj blues a jeho hviezda začala rýchlo stúpať.

Eros Ramazzotti – Un Angelo Disteso Al Sole

[yframe url=’https://www.youtube.com/watch?v=-Oo_73SlOwk‘]


 

Dnes sa môže pochváliť viac ako 55 miliónmi predaných nahrávok a spoluprácou so speváckymi celebritami ako Cher, Tina Turner, Andrea Bocelli, Anastacia, Luciano Pavarotti, Elton John alebo Joe Cocker. Ako jeden z mála neanglicky spievajúcich interpretov si získal fanúšikov (a najmä fanúšičky) po celom svete vďaka svojmu šarmu a sexepílu.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img