8.6 C
Slovakia
utorok, 9 júla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyIndustriálne priestory + techno? Pútavá kombinácia pod názvom Reduction
spot_img

Industriálne priestory + techno? Pútavá kombinácia pod názvom Reduction

 

Industriálne priestory nemusia slúžiť iba k priemyselnej výrobe. Neónové žiarivky osvetlia tmavé zákutia petržalskej fabriky a ozvučí ju svetové techno.  Šestica producentov už dnes večer v petržalskom Undead.

Na najväčšom sídlisku v Strednej Európe, v obkolesení opustených budov. Situačne by tam človek večer nemal čo robiť. Bezútešnosť chátrajúcich fabrík na sídlisku Kopčany presvecuje projekt Undead – industriálne miesto prerobené pre potreby rôznych teambuldingov (escape room) a ideálna plocha pre elektronickú produkciu. A práve dnes večer tam pokračuje ďalšia akcia zo série Recudtion, na ktorej vystúpia vzácni zahraniční hostia a domáca elita.

Berlínčan Roger Semsroth vystupujúci pod pseudonymom Sleeparchive má skúseností z legendárneho Tresoru a typické sú pre neho minimalistické štruktúry, ktoré už dvadsať rokov prezentuje po celom svete. Sekundovať mu budú madridský rodák Psyk – priaznivec techno školy Jeffa Millsa – a Sophia Saze z Gruzínska. Domácu scénu zastúpi Loktibrada, Proxima B a obzvlášť sa tešíme na Peala, ktorý si v lete podmanil trenčiansku Pohodu.

Sleeparchive – live 2018

https://www.youtube.com/watch?v=KzHIlmwqp8g

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img