8.6 C
Slovakia
utorok, 25 júna, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyKorben Dallas predstavili netradičný vesmírny videoklip Za zrkadlom
spot_img

Korben Dallas predstavili netradičný vesmírny videoklip Za zrkadlom

KD Banska Bystrica obalKorben Dallas zverejnili netradičný klip k druhej skladbe z pripravovaného albumu Banská Bystrica. Prvou ochutnávkou z chystaného albumu bol duet Spolu s Janou Kirschner, ktorý medzičasom na YouTube prekonal hranicu 100.000 videní. Teraz skupina v zložení Juraj Benetin (spev, gitara), Lukáš Fila (basgitara) a Ozo Guttler (bicie) predstavila pomalú, meditatívnu skladbu Za sklom.

Skladba sa nesie v pokojnom, ursinyovskom duchu, s ktorým ladí aj netradičný vesmírny videoklip. Zábery z ISS do konečnej podoby zostrihal režisér Lukáš Kodoň.

Korben Dallas – Za zrkadlom


 

Tretí album Korben Dallas Banská Bystrica vyjde 15. októbra vo vydavateľstve Slnko Records. Album bude obsahovať 11 skladieb.  Skupina tento týždeň zverejnila aj obal albumu. Nesie sa v retro duchu a zachytáva detail budovy Múzea SNP v Banskej Bystrici. Jeho autorkou je na Slovensku žijúca holandská fotografka Illah van Oijen.

Korben Dallas & Jana Kirschner – Spolu


 

Nový album skupina predstaví aj na klubovom turné, v rámci ktorého na jeseň odohrá koncerty na Slovensku aj v Českej republike. Na štyroch z nich – v Bratislave, Žiline, Košiciach a Prešove – sa predstaví v spoločnosti českej kapely Zrní, ktorá minulý týždeň tiež vydala nový album Následuj kojota. Slovenský krst nových albumov oboch kapiel sa uskutoční 29. 10. v bratislavskom MMC.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img