8.6 C
Slovakia
utorok, 16 apríla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyKorben Dallas pridali ku koncu roka ešte jeden koncert a odtajnili špeciálneho...
spot_img

Korben Dallas pridali ku koncu roka ešte jeden koncert a odtajnili špeciálneho hosťa

Korben Dallas synagogaBratislavská skupina Korben Dallas momentálne prežíva veľmi plodné obdobie. V októbri jej vo vydavateľstve Slnko Records vyšiel nový album Banská Bystrica, ktorý kapela v súčasnosti predstavuje na koncertoch v plných kluboch a koncertných sálach na Slovensku aj v Českej republike.

Spomedzi všetkých koncertov turné sa najrýchlejšie vypredal októbrový koncert s českou kapelou Zrní v Bratislave, Korben Dallas sa preto rozhodli do konca roka pridať ešte jeden koncert v hlavnom meste. Uskutoční sa 9. decembra v Ateliéri Babylon a ako špeciálny hosť sa tentokrát predstaví skupina Fallgrapp, miešajúca elektroniku s vplyvmi popu a folklóru.

Korben Dallas – Za sklom


 

Fallgrapp sa vďaka skvelému debutovému albumu Rieka stali jedným z tohtoročných objavov domácej scény. Naživo ich mohli vidieť návštevníci festivalov Pohoda či Grape, predstavili sa aj ako predkapela na bratislavskom koncerte Bonobo. Koncert s Korben Dallas bude pre Fallgrapp jediným vystúpením v Bratislave počas celej jesene.

Fallgrapp – Vlasy


 

Korben Dallas, hrajúcich v zostave Juraj Benetin (spev, gitara), Lukáš Fila (basgitara) a Ozo Guttler (bicie), na bratislavskom koncerte doplní aj pravidelný hosť skupiny, gitarista Ľubo Petruška. Fallgrapp vystúpia v osemčlennej zostave, vrátane sláčikového tria.

Fallgrapp – INA


 

Vstupenky na koncert sa predávajú v sieti predpredaj.sk. Prvých 200 vstupeniek na státie za zvýhodnenú cenu 10 eur sa vypredalo za pár dní od zverejnenia akcie, teraz sa predávajú vstupenky na státie za 12 eur a na sedenie za 15 eur.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img