8.6 C
Slovakia
nedeľa, 26 mája, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyPresunutý koncert speváčky Delilah má nový termín - Bratislavu uprednostnila pred legendárnym...
spot_img

Presunutý koncert speváčky Delilah má nový termín – Bratislavu uprednostnila pred legendárnym Princom

delilah1Dlho očakávaný koncert britskej speváčky Delilah, ktorý sa mal uskutočniť pôvodne už v máji 2014, sa nakoniec bude konať 5. februára 2015 v bratislavskom MMC. Slovenská agentúra Ore Pole sa na koncerte dohodla priamo so speváčkou, keďže Delilah nedávno ukončila spoluprácu s jej dlhoročnou agentúrou. Bratislava dostala dokonca prednosť pred termínmi jej plánovaného spoločného turné s legendárnym Princom.

Speváčka Delilah je jednou z najvýraznejších predstaviteliek aktuálnej britskej dubstepovej a neosoulovej scény. Popri Katy B sa asi najviac zaslúžila o posun dubstepu, momentálne na britských ostrovoch najvychytenejšíeho žánru, smerom k melodickosti a živému vystupovaniu s live kapelou.

Delilah – Inside My Love


 

Na Slovensko prichádza Delilah poprvýkrát, a to práve v čase, keď jej hviezda začína naplno žiariť – na aktuálnom turné predstaví druhý album, ktorému kritici predpovedajú, že bude výrazne miešať hitparádami. Už jej albumový debut, From The Roots Up z roku 2012, vyletel na piate miesto britského albumového rebríčka.

Delilah – Go


 

Delilah do povedomia hudobných fanúšikov uviedol Prince, ktorý bol jej tvorbou natoľko očarený, že si ju začal pravidelne pozývať ako hosťa na svoje vystúpenia. Po vypredaní 19-eurových lístkov stúpne cena na 23 eur, na mieste bude vstupné 27 eur. V predaji je aj sto VIP-lístkov po 35 eur.

(TS – Ore Pole)

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img