8.6 C
Slovakia
piatok, 9 júna, 2023
spot_img
ÚvodNovinkyLady Gaga, Linkin Park, Blondie, Michael Bublé, Pharrell Williams - najväčšie hviezdy...

Lady Gaga, Linkin Park, Blondie, Michael Bublé, Pharrell Williams – najväčšie hviezdy vystúpia v susednej Viedni

spot_img

downloadNajväčšie hudobné hviezdy ako Pharrell Williams, Lady Gaga, Linkin Park, Michael Bublé či Blondie vystúpia túto jeseň v susednom Rakúsku. Vstupenky aj s možnosťou dopravy na koncert u nás predáva exkluzívne sieť Eventim.sk.

Jesennú sezónu symbolicky otvorí nestarnúca partia Blondie. Hity ako Call me, Atomic, The tide is high či Heart of glass zaznejú už 11. septembra vo viedenskej Arene. V kuloároch sa čoraz povráva, že by malo ísť o posledné veľké turné kapely, na čele ktorej stojí stále charizmatická Debbie Harry. Kto by jej hádal 69 rokov?

Jednoznačný popový kráľ roka 2014 Pharrell Williams sa po megaúspechu hitu Happy vydáva na svetové turné a rakúska metropola medzi jeho koncertnými zastávkami nesmie chýbať. V zaujímavom priestore Marx Halle predstaví svoju novú šou aj album GIRL (najrýchlejšie sa predávajúci titul v UK) vo štvrtok 18. septembra.

Pharrell Williams – Happy


 

Ak sa nejaká dáma stala za posledné roky symbolom pop-music, tak je to Lady Gaga. S titulom The Artpop Ball príde predstaviť svoj nový album i koncept. A hoci už stihla zaujať najmä buvlárne médiá špekuláciami o svojom ďalšom hudobnom smerovaní, diváci sa môžu tešiť na nezabudnuteľnú šou plnú efektov, kostýmov aj prekvapenia navyše. Lady Gaga vystúpi vo viedenskej Stadthalle v nedeľu 2. novembra.

Lady Gaga – Bad Romance


 

Len pár dní po popovej princeznej (alebo kráľovnej?) sa v rovnakom priestore ukáže Michael Bublé. Fenomenálny spevák aj šoumen vystúpil vo Viedni už v januári tohto roka, no koncert bol týždňe vypredaný a záujem o vstupenky taký obrovský, že umelec rád pridal ďalší koncert na jeseň. Každý, kto Bublého zažil na vlastnej koži, potvrdí, že to jednoducho treba vidieť. Na stredu 5. novembra si preto netreba robiť iné plány. Sympatický Kanaďan sa postará o skvelý zážitok.

Michael Bublé – Feeling Good


 

Z trocha iného súdka načrie americká partia Linkin Park. Po vydaní šiesteho albumu The Hunting Party akoby chytili druhý dych a dokázať to budú chcieť aj na rovnomennom turné. Tešiť sa môžeme na skvelú šou ako aj prierez 17-ročnou tvorbou. Chýbať nebudú hity ako Numb, What I’ve done, Given up, či Guilty all the same. V piatok 14. novembra budú znieť Stadthalle vo Viedni nabrúsené gitary.

Linkin Park – Castle of Glass


 

Vstupenky na všetky podujatia predáva sieť Eventim.sk. V ponuke je aj veľmi pohodlná doprava z Bratislavy do Viedne a späť. Stačí si kúpiť lístok spolu s dopravou.

(TS – Tomáš Holetz)
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

V našom snažení nás podporujú:

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img