8.6 C
Slovakia
utorok, 5 marca, 2024
spot_img
ÚvodReportyDážď na UPRISINGU nikomu nevadil a zábava bola fenomenálna

Dážď na UPRISINGU nikomu nevadil a zábava bola fenomenálna

_MG_1655

Siedmy ročník skvelého festivalu UPRISING 2014 je za nami. Aj tento rok sme si užili skvelý festival na Zlatých pieskoch. Jamajská hudba znela na 4 pódiách. Rozšírenie festivalu len pomohlo a z UPRISINGU sa stal festival kde si každý návštevník prišiel na svoje počas celého dňa.

Okrem tradičných festivalových dní piatka a soboty sa Uprising začal už vo štvrtok svojim OPENING DAY.  Medzi vrcholy piatkového programu treba zaradiť koncert nestarnúceho Jimmyho Cliffa.

Jimmy Cliff – live Uprising 2014


 

Súbežne s koncertom Jimmyho sa v Dancehall stane konal skvelý HIP-HOPový náklad v podobe česko-slovenskej formácie BoyBand a poviem vám, koncert bol skvelý a patril ktomu najlepšiemu na festivale a s toho čo som ja túto formáciu videl aj k jednému z najlepších vystúpení aké táto kapela mala. K tomu samozrejme dopomohli fantastický fanúšikovia. Medzi najočakávanejšie kapely patrilo Jamajské SKA zoskupenie THE SKATALITES. Po tejto legende si prišli na svoje HIP-HOPový nadšenci v podobe New Yorského rapera KRS ONE.

KRS ONE – live Uprising 2014


 

Po tvrdom rape z Bronxu prišlo zjemnenie v podobe skvelého speváka CHRONIXXa na ktorého padalo veľa zaujímavých pohľadov z prvých radov od všetkých dievčat. Vrcholom festivalu bolo vystúpenie legendy SHAGGYho, jeho vystúpenie bolo plné energie a celý festival prekvapil jeho DJ skladbou od Riša Mullera – Po schodoch, ktorou chcel Shaggy rozospievať celý dav pod pódiom.

Shaggy – Po schodoch live Uprising 2014


 

Počas jeho koncertu zazneli všetky najznámejšie pecky ako Hey Sexy Lady, Boombastic,Angel of the Morning, …. UPRISING 2014 bol skvelý, ten čo bol vie o čom hovorím a ten čo nebol môže len závidieť a sledovať môj fotoreport. Vidíme sa na budúci rok.

spot_img
spot_img
spot_img