8.6 C
Slovakia
utorok, 23 júla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyMoe prichádza s projektom Solid Move a novou skladbou Víťaz
spot_img

Moe prichádza s projektom Solid Move a novou skladbou Víťaz

SOLID_MOVE_OUTDOOR_0_VEKhZyS

Rapera Moeho si určite pamätáte z už momentálne neaktívnej skupiny AMO. On však teraz príchádza s novým, sólovým projektom Solid Move.

Oslavil zaujímavých hudobníkov ako klávesistu Mateja Mikloša, ktorý je aj producentom a zvukovým majstrom, Mariána Jaslovského známeho svojimi dlhoročnými hudobnými skúsenosťami, ale aj publikačnou činnosťou, Jozefa Madola – basgitaristu z formácie AMO, a v neposlednom rade bubeníka Luboša Ambrozaia, ktorý pôsobí aj v projektoch Martina Javor Band, La3no Kubano a iných. Prinášajú rap s vyzretými textami a hudbu postavenú na živých nástrojoch.

Ešte v lete na seba upozornili prvým singlom s názvom Dobré Ráno, na ktorom sa podieľali aj bubeník Jakub Kačic a DJ Spinhandz. Začiatkom decembra však vyšla ďalšia skladba Víťaz aj s videoklipom. Skladbu nahrali v štúdiu Dancing Sardine Factory. Skladba je spojením živých nástrojov a produkciou Mateja Mikloša. Video ku skladbe natočili a zostrihali profesionáli zo štúdia Toxpro. Koncertnú premiéru mali Solid Move vo februári, ako predkapela švédskej kapely Movits!. Naživo improvizujú a spolupracujú s publikom. Moe skladá texty priamo na pódiu, podľa témy, ktoré zadá publiku a tým sa divací stávajú súčasťou vystúpenia.

Solid Move – Víťaz

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img