8.6 C
Slovakia
nedeľa, 19 mája, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyMovits! sľubujú fanúšikom najlepšiu párty v Bratislave
spot_img

Movits! sľubujú fanúšikom najlepšiu párty v Bratislave

PressNEW

Už tento piatok do Bratislavy zavítajú švédski majstri mixovania electro-swingu a hip-hopu Movits! Šnúru tridsiatich troch koncertov odštartovali 9.2 v Berlíne. Ich štvrtou zastávkou turné bude v piatok 12.2 Bratislava. Slovenským fanúšikom odkazujú: „Bude to jedna z najlepších párty, aké ste zažili!“

Energickí Švédi predstavia najnovší v poradí štvrtý štúdiový album They tried to bury us, they didn´t know that we were seeds (po švédsky ‚Dom försökte begrava oss, dom visste inte att vi var frön‚), ktorí vydali na sklonku minulého roka. Netradičný názov albumu má predstavovať mexické príslovie. Naposledy Movits! vystúpili na Slovensku v roku 2012 na Pohode, na čo dodnes spomínajú. Za posledných pár mesiacov alsolvovali turné po USA a Japonsku.

Movits! – Placebo

Organizátori koncertu v Bratislave si pre fanúšikov Movits! pripravili prekvapenie v podobe špeciálnej predkapely, ktorú prezrádzajú až dnes. Pôjde o úplne prvý koncert novej slovenskej formácie s názvom Solid Move. Po koncerte ich sa už fanúšikovia sa môžu tešiť na Movits! a na live verziu singla  Dansa i regnet, ktorý vznikol ako spontánny koncert v čínskych uliciach. V koncertnom trackliste však iste nebudú chýbať ani staršie hity Fel Del Av Gården , Sammy Davis Jr. a Äppelknyckarjazz.

Movits! – Dansa i regnet

Aby bola piatková electro-swingová noc v Bratislave poriadnou tanečnou párty, budú skupine Movits! sekundovať výborní domáci electro-swingoví DJi Swing Thing a Papa Django. Párty line-up doplní rezident pražského Roxy či brnenskej Flédy DJ Max W. Koncert sa uskutoční v bratislavskom Majestic Music Clube. Dvere sa pre návštevníkov otvoria o 19:00 a Movits! vystúpia o 21:45.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img