8.6 C
Slovakia
utorok, 25 júna, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyNaplní Mydy Rabycad a obľúbení DJ z Electro Swing Bohemia opäť Nu...
spot_img

Naplní Mydy Rabycad a obľúbení DJ z Electro Swing Bohemia opäť Nu Spirit do prasknutia?

imagesElectro Swing Fever už niekoľkokrát zaplnila Nu Spirit Club k prasknutiu. Na začiatku novej sezóny sa vráti na miesto činu. Tentoraz s ešte nabitejším programom ako kedykoľvek predtým.  Česká electro-swingová kapela Mydy Rabycad predstaví v premiére novú skladbu z ešte nevydaného albumu. Samozrejme nebudú chýbať vaši obľúbení DJs z Electro Swing Bohemia – Swing Thing & Papa Django a DayD.

Hudobná smršť, ktorá ide vlastnou cestou. Alebo bohémska electro-swingová kapela v čele s rusovlasou speváčkou a herečkou Žofiou Dařbujánovou. Mydy Rabycad, ktorí na jeseň pokrstili svoje debutové CD, sa inšpirujú poctivým remeslom swingových bigbandov a oživujú ho zvukom súčasnej tanečnej hudby. Momentálne poctivo pracujú na novom albume. Premiéra novej skladby z ešte nevydaného albumu prebehne práve v Nu Spirite.

Mydy Rabycad – Blind

 


 

Samozrejme nebudú chýbať vaši obľúbení DJs z Electro Swing Bohemia –  Swing Thing & Papa Django a DayD. Títo špičkoví performeri a prvotriedni elegáni. Hlavné piliere Electro Swing Bohemia a zrejme najvyhľadávanejší electro-swingoví DJs v našich končinách. Okrem českých a slovenských klubov hrali tiež v Nemecku, Rakúsku, Poľsku, Francúzsku, Belgicku, USA, Mexiku a na Malte.

Swing Thing & Papa Django – live Electro Swing Fever 2013


 

Stretli sa na jednom pódiu s takými esami ako The Parov Stelar Band, Alice Francis, Swingrowers, Kormac, Dunkelbunt a Nouvelle Vague.  Žilinský DJ s osobitým rukopisom vo svojích setoch kombinuje electro-swing s prvkami elektronickej tanečnej hudby a melódiami legendárnych jazzových bigbandov.

(TS – Ivana Drábová – redakčne skrátené)

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img