8.6 C
Slovakia
streda, 19 júna, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyNovinky zo slovenskej populárnej hudby
spot_img

Novinky zo slovenskej populárnej hudby

2598421_lepjaco1Le Payaco a Pary ohlásili spoločné turné, Jana Kirschner nahrala úvodnú skladbu k slovenskému filmu Deti a Peter Nagy oslávi tridsať rokov na scéne slovenskej populárnej hudby exkluzívnym mini turné, na ktorom predstaví svoje najväčšie hity.

Speváčka Jana Kirschner zložila titulnú skladbu k novému slovenskému filmu! Presne dnes má premiéru pieseň „DETI“ z rovnomenného filmu režiséra Jara Vojteka. Skladbu nahrávala s britským hudobníkom a Eddie Stevensom v londýnskom štúdiu. K piesni už stihla Jana Kirschner nakrútiť aj videoklip! Jej spev je popretkávaný scénami z filmu o rôznych podobách vzťahov detí a rodičov. Film „DETI“ si v kinách môžete pozrieť od 25. septembra 2014.

Jana Kirschner – soundtrack Deti

 


 

Hudobná jeseň na Slovensku prinesie veľké prekvapenie, ktoré poteší fanúšikov dnes už legendárnych kapiel Le Payaco a Para. Obe skupiny totiž už v októbri precestujú celé Slovensko bok po boku v rámci spoločného klubového turné „Le Payaco | Para Galaxy Alpha Tour 2014“. Špeciálny dôvod na radosť má predovšetkým práve jedna z najobľúbenejších koncertných kapiel, zostava Le Payaco, pre ktorú je nadchádzajúce turné prvou šnúrou po 8 ročnej tour-prestávke.  Para a Le Payaco sa na spoločnom pódiu stretnú po dlhých 18tich rokoch.

Le Payaco – Ochorel som smútkom belasým


 

Peter Nagy oslavuje 30 rokov na česko-slovenskej hudobnej scéne! Pre fanúšikov všetkých generácií pripravil exkluzívne koncerty v Prahe, v Košiciach a v Bratislave! Nenechajte si ujsť megahity „Aj tak sme frajeri“, „S nohami na stole“, „Láska je tu s nami“ či „So mnou nikdy nezostarneš“ a mnoho ďalších, ktoré slovenská legenda zaspieva s kapelou Indigo. Spevák, skladateľ, textár a producent si na Peter Nagy THE BEST OF 30 ROKOV pozval hviezdnych hostí – Petra Jandu, Joža Ráža, Janka Ledeckého a Zuzanu Smatanovú!

Peter Nagy – Chráň svoje bláznovstvá


Peter Nagy THE BEST OF 30 ROKOV

  • 6.11.2014 Praha – Divadlo Hybernia, hostia Petr Janda a  a Jožo Ráž
  • 11.11.2014 Košice – Infiniti Aréna, hostia Janek Ledecký a Zuzana Smatanová
  • 13.11.2014 Bratislava – Ateliér Babylon, hostia Janek Ledecký a Zuzana Smatanová
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img