8.6 C
Slovakia
pondelok, 17 júna, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyTurné Richard Müller HLASY 2 pridáva ďalšie koncerty
spot_img

Turné Richard Müller HLASY 2 pridáva ďalšie koncerty

muller_fragile2_2014_600Máte už vstupenky na HLASY 2 Richarda Müllera a skupiny Fragile? Ak nie, mali by ste sa poponáhľať!  V niektorých mestách zostáva pár posledných voľných miest a preto sa organizátori rozhodli pridať ďalšie koncerty! Po pridanom koncerte v Žiline si tak fanúšikovia budú môcť skladby v geniálnych úpravách bez jediného nástroja vypočuť aj na ďalších pridaných koncertoch v Košiciach, Prešove, Tatranskej Lomnici, Banskej Bystrici, v Martine v Nitre, v Trnave, v Hlohovci a v Piešťanoch! Richard Müller a skupina Fragile na turné predstavia skladby z nového albumu, ktorý krstia už na budúci týždeň!

Fanúšikovia Richarda Müllera sa už nevedia dočkať! Koncom septembra štartuje pokračovanie najväčšieho hudobného projektu na česko-slovenskej scéne HLASY 2! Richard spoločne so skupinou Fragile naplánovali už 39 koncertov po oboch republikách! V niektorých mestách sa totiž vstupenky minuli tak rýchlo, že organizátori sa rozhodli pridať ďalšie koncerty. Skladby v geniálnych úpravách bez jediného nástroja si môžu priaznivci vypočuť na pridaných koncertoch v Žiline, Košiciach, Prešove, Tatranskej Lomnici, Banskej Bystrici, v Martine, v Nitre, v Trnave Hlohovci a v Piešťanoch!

Richard Muller – Po Schodoch


 

HLASY 2 sú pokračovaním projektu HLASY 1, ktorý mal po celom Česko-Slovensku tie najlepšie ohlasy a recenzie. Preto sa Richard Müller a skupina Fragile rozhodli pre pokračovanie a pridali mestá, kde minulý rok nekoncertovali. Na dokonalé hudobné majstrovstvo sa môžu tešiť fanúšikovia od Plzne až po Humenné! HLASY nahrali v štúdiu 8 nových skladieb v a cappellovej, teda vokálnej forme, ktoré fanúšikovia nájdu na exkluzívnom CD!

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img