8.6 C
Slovakia
utorok, 23 apríla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyNovinky zo slovenskej populárnej hudby
spot_img

Novinky zo slovenskej populárnej hudby

l157317Kristína predstavila svoj nový kalendár, rocková skupina AYA nahrala pieseň Čiary a úspešný projekt Richarda Müller a vokálnej formácie Fragile pokračuje aj v predvianočnom čase.

Richard Müller a skupina Fragile majú za sebou megaturné HLASY 2! 38 vypredaných koncertov a dokonalé hudobné majstrovstvo si užili fanúšikovia od Plzne až po Humenné! Legendárny spevák zavŕši hudobný maratón dvoma klubovými koncertami so svojou skupinou, na ktoré si pozval špeciálneho hosťa Andreja Šebana! Jedinečné spojenie hudobných velikánov a najväčšie hity Richarda Müllera v predvianočnej atmosfére si nenechajte ujsť  16. decembra v Ateliéri Babylon v Bratislave a 17. decembra v Piano Clube v Trenčíne.

Richard Müller & Fragile – Očenáš


 

Stálica slovenskej rockovej scény skupina AYA predstavuje novú skladbu s názvom „Čiary“. Rockeri sa po koncertnom lete zavreli do štúdia a nahrali pohodovú akustickú novinku! V skladbe „Čiary“ spieva AYA o nevysvetliteľnej príťažlivosti, ktorá je vpísaná v čiarach na dlani. Singel sa finalizoval v Bratislave a dokonca v Londýne! Novinka z dielne AYA sa objaví aj na novom albume, ktorý by mal vyjsť začiatkom roka 2015!

AYA – Čiary


 

Speváčka Kristína krstila! A to hneď trojnásobne! V bratislavskom klube Loft pokrstil jej prvý výberový album „Tie Naj“ známy hudobník Robo Grigorov, s ktorým si dokonca zaspievala duet. Krásna speváčka nafotila exkluzívny kalendár, ktorý pokrstil jej dvorný textár Kamil Peteraj.

Kristína – Ta Ne


 

Novú veselú skladbu „Ta Ne“, ktorú Kristína venovala rodnému kraju, vtipne uviedol do života hrdý východniar Michal Hudák. Na veľkolepom trojkrste  získala česko-slovenská speváčka Kristína dokonca platinovú platňu za predaj albumu „Tie Naj“!

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img