8.6 C
Slovakia
štvrtok, 23 mája, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyNovinky zo zahraničiaŠlitr, Suchý verzus Hrubý a Šedivá? V piesni Nadosmrti lhář
spot_img

Šlitr, Suchý verzus Hrubý a Šedivá? V piesni Nadosmrti lhář

 Martin Hrubý a Barbora Šedivá
Martin Hrubý a Barbora Šedivá

Martin Hrubý vzdal veľkú poklonu legendárnemu Semaforu v piesni Nadosmrti lhář. Pochádza z jeho pripravovaného albumu, ktorý má už názov aj dátum vydania.

Ak ste nenapraviteľný klamár, tak je pre vás pravda relatívna a dá sa voľne vykrúcať. Presnejšie s ňou môžete swingovať. Takto sa Martin Hrubý vytáča zo svojich záletov pred Barborou Šedivou v piesni Nadosmrti lhář.

V najnovšej skladbe dáva poctu legendárnemu divadlu Semafor a dvojici Jiří Suchý / Jiří Šlitr. Tomu je prispôsobený nielen spôsob spevu, ale aj jemná teatrálnosť oboch účinkujúcich vo videoklipe, ktorý zrežíroval Ondřej Pokorný a produkovala spoločnosť All 4 Bands.

Sedem doterajších skladieb pochádza z albumu, ktorý dostal názov Lucerna v moři a dokonca už má stanovený aj dátum – vyjde v marci tohto roka. Autorskú dvojicu Martin Hrubý a Vojtěch Probst doplní muzikantská zostava Yarda Helešic (gitara / hudobná produkcia), Josef Štěpánek (gitara), Jan Steinsdörfer (klávesy), Jakub Vejnar (basgitara), David Landštof (bicie) hosťujúci Karel Holas (husle). Viac informácií na webovej stránke Martina Hrubého.

autor: Daniel Hevier ml.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img