8.6 C
Slovakia
streda, 17 júla, 2024
spot_img
ÚvodNovinkyNu Spirit Club oslavuje 5.narodeniny
spot_img

Nu Spirit Club oslavuje 5.narodeniny

NuSpirit Club PinkUž je to päť rokov, odkedy sa značka Nu Spirit rozrástla z malého baru na Medenej 16 aj na plnohodnotný club. Za tie roky sme si spolu s vami užili nezabudnuteľné žúry, koncerty svetových mien, módne prehliadky, talkshows aj stand-up comedy.

Prvý novembrový pondelok patril americkému spevákovi Bilalovi, ktorý zavítal na Slovensko aj s celou kapelou v rámci našej série In Jazz We Trust. Tento kráľ neo-soulu si získal srdcia slovenských fanúšikov ešte na minuloročných Bratislavských jazzových dňoch, teraz sa vrátil späť do intímnej klubovej atmosféry a odohral koncert, na ktorý nikto zo zúčastnených len tak nezabudne.

Bilal -Nu Spirit Club


Nezabúdame ani na nový sound a v druhej polovici novembra si budete môcť vychutnať rising star z newyorského Brooklynu, Zebra fcking Katz! Kvalita overená Red Bull Music Academy, provokujúca kritikov aj rapových fanúšikov, upútala pozornosť mien ako Tricky, Die Antwoord aj Azaelia Banks. Na pódiu Nu Spirit Clubu si ho budete môcť užiť 21. novembra.

Zebra Katz – Ima Read (ft Njena Reddd Foxxx)


Poslednou hudobnou čerešničkou na piatej narodeninovej torte je francúzsky producent Brodinski. Meno, ktoré nemohlo uniknúť nikomu s čo i len minimálnym záujmom o elektroniku. Jeho projekt Bromance a zaťaženie na netradičné spolupráce mu otvoril dvere k produkcii albumov Kanye Westa aj Theophila Londona. Ani do Bratislavy neprichádza sám a ako posilu na 27. novembra berie so sebou svojho kolegu MYD z Clubu Cheval.

Brodinski @ Villa Aperta 2014


Nezabúdame ani na lokálnu scénu, pretože tá si najviac zaslúži podporu od vás aj od nás. Prvý novembrový štvrtok u nás vystúpi speváčka Tina, ktorá si na oslavu 10 rokov od vydania prvého sólového albumu pripravila špeciálne akustické turné. 22. novembra na našom pódiu vystúpia veteráni slovenského rapu, Vec & Zverina. A aká by to bola oslava bez nášho all stars DJ teamu! Už 15. novembra sa za mixami na veľkolepej oslave 5. narodenín prestrieda celá plejáda DJov, ktorých ste si za tých päť rokov stihli obľúbiť a nevynechali ste ani jeden ich žúr.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img