8.6 C
Slovakia
nedeľa, 1 októbra, 2023
spot_img
ÚvodNovinkyPalicaVonZVreca x Tsunami - Španiel, Japonec a dvaja Slováci a ich „techno...

PalicaVonZVreca x Tsunami – Španiel, Japonec a dvaja Slováci a ich „techno dialóg“

Ďalšie zo série podujatí PalicaVonZVreca uvedie už zajtra večer (začiatok od 22:00) v bratislavskom Subclube štvoricu predstaviteľov techno music. Headlinerom bude španielský producent Christian Wünsch.

Životným štýlom preferuje jednoduchosť a v tvorbe takisto uprednostňuje minimalistické tendencie. Reč je o španielskom producentovi Christianovi Wünschovi, ktorý žije na severe krajiny, odkiaľ podniká pracovné výlety po kluboch.Je presvedčený, že techno ešte nevydalo svoju evolučnú stopku a stále má čo ponúknuť v oblasti nových zvukov a trendov. Christian stojí v jeho vedúcej progresívnej línii. Má rád zemitosť a prezentovanie vlastných trackov, keď na istý čas uprednostňoval produkovanie pred DJingom. Old school zvuk inšpirovaný Jeffom Millsom premenil na vlastný prejav, v ktorom priezračnosť upadá do hĺbky a temnoty. V bratislavskom protiatómovom kryte už vystupoval (vtedy ešte ako U Club), rovnako dobre zarezonoval aj jeho set na festivale Pohoda.

Christian Wünsch – Optical Illusion

Dôverne známy slovenským priaznivcom kvalitného techna je aj japonský producent Takaaki Itoh, ktorý bol na Slovensku už niekoľkokrát. V jeho skladbách rezonuje stret ázijskej a európskej kultúry. Prejavuje sa to na zvláštnej výstavbe beatovej aj samotnej harmónii. Svoju tvorbu charakterizuje slovami hypnotic a flowing. Zo slovenskej scény predvedú svoje gramofónové zručnosti Loktibrada a Gutt.

Takaaki Itoh – Boyscouter

Predchádzajúci článok
Ďalší článok
spot_img

Tento projekt z verejných zdrojov podporil:

spot_img
spot_img
spot_img

V našom snažení nás podporujú:

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img